2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de 35im kuzum ondan istiyorum yaptırmak, ne olur ne olmaz diye. İyi verilemeyecek bir miktar değil. Ben daha fazla bekliyordum, çok pahalı diyorlardı. "Pahalı ama olsun napalım, yaptıralım" diyecek kadar pahalıymış 😅
😀😀Aslında doktorum ikili dedi bana ben istemedim biliyordum rahat edemicektim🤗

Kız ben senin msjlarını görmüyorum ya. Bak bunu da tesadüfen şimdi gördüm, tüm bildirimlere de bakıyorum arada kaynıyor. Kız 1 tanecik yumurtam oldu ya femarayla. Üzülmüyorum yok yok 🙏 sağlıklı olsun. Klomenle iki üç yumurtaya alışık olunca, bir de biraz dumur oldum.
Aşkım hiç takılma bir yumurta diye. Aha geçen ay 3 yumurtam oldu koca koca. Bir tanesi tutmadı demek ki o kadar kaliteli değildi. Bir tane olsun bizim olsun. Allah nasip edecek olduktan sonra bir tane yetiyor zaten. Ya benim bugün 8. Günüm. Bir ovu testi yapayım dedim bayağı koyu çıktı pik yakın gibi niye böyle erken oldu acaba? Klomenin etkisi devam ediyor olabilir mi? Çakşır suyu da içiyorum üç gündür, adetin 1. Gününden beri inofolic de içiyorum. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93

Eklentiler

• IMG_8429.jpeg
    IMG_8429.jpeg
    121,7 KB · Görüntüleme: 80
Tamam canım ben bunu doktora soracağım insalah.
Sanırım pazartesi günü reglimin 3. Gününe denk gelecek. Pazartesi gideceğim aşılama süreci baslayacak sanırım.
Hadi rast gelsin inşallah canım benim inanıyorum ben olacak inşallah bu ay beni de gelişmelerden etiketleyerek haberdar et mutlaka

Hicbisey düşünemiyorum. Ben de gerçekten çok üzüldüm olacak diye bekliyordum ama nasip. İşe girdim 15 gündür kafamı dağıtmak için iyi bir sebep oldu. Bundan sonraki süreç tüp bebek ama hiç o işe girişmek istemiyorum. Yazarken bile gözlerim dolu dolu 😞
Kuzum üç aşağı beş yukarı aynı süreçleri yaşıyoruz. Ben üçünü aşılamamı yaptıracağım pazartesi ve aklımın hep bi köşesinde tüp bebek var. 17 ay geçti, Yaş 35 ve artık beklemek için sebep yok gibi görünüyor. Çaresizlik hissi had safhada. Ama diğer yandan da tüp bebek süreci beni çok korkutuyor. Her ne kadar basit gibi anlatılsa da süreç çok kolay değil. Doktorun tüp bebeğe yönlendiriyorsa sen bilirsin ama benim doktorum bana sürekli olarak doğal yolla olabileceğini, 4. Aşılamadan sonra tüp bebek düşünebileceğimi söylediği için ben ona güvenip bekliyorum. Kendisi daha önce tüp bebek de yapmış o sebeple güven veriyor bana ama tabi sebepsiz infertilite de böyle birşey aslında. Bir sebep yok, gebe olunabilecekken olunmuyor. Yani diyeceğim şu ki seni çok iyi anlıyorum ve yalnız değilsin. Doktorun en doğrusunu söyleyecek ve seni yönlendirecektir. Benim de kafam çok karışık. Vakit mi kaybediyorum? Doğru yolda mıyım? Diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim ama bir şekilde sakin kalmaya çabalıyorum. Bir kaç kez daha aşılamayı ve doğal yolla denemeyi düşünüyorum 🙏 umarım bu çaresizlik hisselerinin içinde bir umut olur ve bebişin seni bir an önce bulur kuzum 🙏🙏

29 bitti canim. Deneyeli 2 buçuk seneyi geçti
Zaten tup bebek düşünmek istemiyorum o sürece de hazır hissetmiyorum kendimi. Gonalf kullanırken bile her gün acı çekiyordum. Hiçbir sorun yok herşey normal en son operasyon olmuştum zaten orda bile bakıldı tüplerde geçiş var tamamen sebepsiz bizimki
Ay canm daha 30 sun ve sorun yok bence hiç birsey düşünmeden bir 7 8 ay daha dene ama biliyorum bunu söylemek kolay uygulamak zor ama daha yaşın genç kendini strese sokma eminim Allah nasip edecek en hayırlı şekilde

Aşkım hiç takılma bir yumurta diye. Aha geçen ay 3 yumurtam oldu koca koca. Bir tanesi tutmadı demek ki o kadar kaliteli değildi. Bir tane olsun bizim olsun. Allah nasip edecek olduktan sonra bir tane yetiyor zaten. Ya benim bugün 8. Günüm. Bir ovu testi yapayım dedim bayağı koyu çıktı pik yakın gibi niye böyle erken oldu acaba? Klomenin etkisi devam ediyor olabilir mi? Çakşır suyu da içiyorum üç gündür, adetin 1. Gününden beri inofolic de içiyorum. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93
Ooo baya koyu. İnofolic etkisi bence canım. Sen de erken çatlayacaksın 😍 sıkı tutunn uçuyoruzz 🧿

Sağol kuzum moral motivasyonun için 🙏🙏 umarım bir yumurta da olsa vesile olur 🙏

Canım ben koyu pik göremedim o attigim ovulasyonda en koyu halini alırsam 9 gün oluyor ama bence yumurtlama olmadı bu ay o yüzden regli bekliyorum canım sen ne durumdasın
Benmde en son pik gibiydi ama testim bittiği için catlamayi göremedim ve bütün sülale bizde olduğu içn en son tahmini catlamanin olduğu günü degerlendrdm sonra 4 gün sonra oldu yüzden pekte umudm yok 8. Gün diye tahmin ediyorum

Kuzum üç aşağı beş yukarı aynı süreçleri yaşıyoruz. Ben üçünü aşılamamı yaptıracağım pazartesi ve aklımın hep bi köşesinde tüp bebek var. 17 ay geçti, Yaş 35 ve artık beklemek için sebep yok gibi görünüyor. Çaresizlik hissi had safhada. Ama diğer yandan da tüp bebek süreci beni çok korkutuyor. Her ne kadar basit gibi anlatılsa da süreç çok kolay değil. Doktorun tüp bebeğe yönlendiriyorsa sen bilirsin ama benim doktorum bana sürekli olarak doğal yolla olabileceğini, 4. Aşılamadan sonra tüp bebek düşünebileceğimi söylediği için ben ona güvenip bekliyorum. Kendisi daha önce tüp bebek de yapmış o sebeple güven veriyor bana ama tabi sebepsiz infertilite de böyle birşey aslında. Bir sebep yok, gebe olunabilecekken olunmuyor. Yani diyeceğim şu ki seni çok iyi anlıyorum ve yalnız değilsin. Doktorun en doğrusunu söyleyecek ve seni yönlendirecektir. Benim de kafam çok karışık. Vakit mi kaybediyorum? Doğru yolda mıyım? Diye düşünmekten kafayı yemek üzereyim ama bir şekilde sakin kalmaya çabalıyorum. Bir kaç kez daha aşılamayı ve doğal yolla denemeyi düşünüyorum 🙏 umarım bu çaresizlik hisselerinin içinde bir umut olur ve bebişin seni bir an önce bulur kuzum 🙏🙏
Yazdıkların icin çok teşekkür ederim canım. Yanımda olduğun için de 🥹
Aynı düşünceleri ben de yaşıyorum ve artık süreçten gerçekten çok yoruldum. Ara ara buraya yazdığım oluyor. Pat diye gruba girenler çocuğum olmuyor olmuyor diyor. Bi bakıyorum 1 kaç aydır deniyor veya ikinci çocuk için daha ilk aydan depresyona girmiş. Çok zoruma gidiyor. Hiç mi okumuyorlar yazdıklarımızı çektiklerimizi. Onun 1 ay dediği benim için çerez gibi bisey. Gerçekten artık tükendiğimi hissediyorum ama yapacak hicbiseyim yok sadece eşimin varlığı ve sağlığımız için Rabbime binlerce kez şükür ediyorum. İnşallah biz de kavuşacağız canim.. diyecek hicbisey bulamıyorum 😪 uzun zamandır hicbisey için ağlamıyorum ama bugün tutamıyorum kendimi

Ay canm daha 30 sun ve sorun yok bence hiç birsey düşünmeden bir 7 8 ay daha dene ama biliyorum bunu söylemek kolay uygulamak zor ama daha yaşın genç kendini strese sokma eminim Allah nasip edecek en hayırlı şekilde
Bu zamana kada güçlü durdum, bundan sonra da öyle olacağım inşallah. Ama işte o kadar iğne ve acının üstüne olmadığını görünce ister istemez kötü oluyorum..
Kaderimde şimdi yokmuş.. doğru zamanda sağlıkla gelsin inşallah

Benmde en son pik gibiydi ama testim bittiği için catlamayi göremedim ve bütün sülale bizde olduğu içn en son tahmini catlamanin olduğu günü degerlendrdm sonra 4 gün sonra oldu yüzden pekte umudm yok 8. Gün diye tahmin ediyorum
Hayırlısı olsun canım test yaparsan etiketle umarım tüp bebeğe gitmeden hamilelik haberi alırsın 😊

X