2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin canımÇok şükür canım AllahımaDarısı senin için tez bir zamandacanım ben 10 bin verdim pahalı evet ama benim yaş 35 ondan yaptırdım ikili yüksek çıkıyor yaşdan dolayı ve tüp bebek doktoru bizi korkutduğu için ondan hemen fetal yaptırdım..başımdan bu olaylar gecmeseydi belkide hiç yaptırmazdım

Canım idrar testi alıp yapsan çıkar bu şekilde bilmek zor olur. İğne de biliyorsun ki belirti göstermene sebep oluyor.

Denemediğim hiçbir yol kalmadı tüp bebek harici. Beklemekten başka çarem kalmıyor
Benim 2.asilamamdi. İlki femara ile olmuştu o da tutmamisti. Benim duyduğum kadarıyla iğne daha kaliteli yumurta yapıyor bunu bir kaç prof. söyledi ama herkese rapor çıkmadığı için sanırım sürekli yazılan bir iğne değil.
Klomene nedense çok güvenemiyorum ( gebe kalan çok evet ama kist olup o ayı pas geçenleri de çok okudum ) yine de doktorunun kararı tabi ki.
Ben femara da 1 sefer adetken,1 sefer de kontrol için gittim sonra aşılama günü verildi ama bu sefer iğneli olduğu için +1 sefer daha gittim yani aşılama günü dahil 4 sefer gittim. Ben ara kontroller de tek başıma araba kullandığım için gittim ama sen ilçede olduğun için tabi zor olacaktir. 3 sefer gitmek kesin gerekiyor

Bende 3 4 aydr tüp bebek artık diyorum ama hâlâ girişemedik
Canm elbet var zamanı şimdi böyle duygular içinde olman çok normal

Ben de 35im kuzum ondan istiyorum yaptırmak, ne olur ne olmaz diye. İyi verilemeyecek bir miktar değil. Ben daha fazla bekliyordum, çok pahalı diyorlardı. "Pahalı ama olsun napalım, yaptıralım" diyecek kadar pahalıymış

Eneym kedi senin mi çok tatlıymış maşallah. 8. Gün benim de değerlendirmeye başladım perşembeden beri ama ben erken yumurtluyorum ondan başladım kuzum. Bi de pazartesi aşılamam var.
Evet canım benim Mia hanım tanıştırayım 5 senedir benimle, birde şimdi fıstık kuşumuz var oda yeni

Eklentiler

• IMG_20230822_152616_466.jpg
    213,3 KB · Görüntüleme: 37
Daha çok varmış gününe morelini bozma hemen, burada adet gününe kadar negatif görüp sonradan pozitif görenler var
Kuzumm sağlıklı bir gebelik olsunda inşallah beklemesine beklerim olmazsada nasip diyeceğiz artık desteğin için çok teşekkür ederim

Peki bu 4 kez kaçıncı günler gittin canım ?

Yaşın kaç canım kaç senedir deniyorsun tüp bebek kesin çare değil ki kuzum hikayeni tam bilmiyorum ama eşinde ve sende sorun yoksa tüp bebek fazla birşey yapamıyor yaşın çok geç değilse biraz daha denesen ?

29 bitti canim. Deneyeli 2 buçuk seneyi geçti
Zaten tup bebek düşünmek istemiyorum o sürece de hazır hissetmiyorum kendimi. Gonalf kullanırken bile her gün acı çekiyordum. Hiçbir sorun yok herşey normal en son operasyon olmuştum zaten orda bile bakıldı tüplerde geçiş var tamamen sebepsiz bizimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…