2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ondan korkma canım benim eşimde de varikosel var. Hatta ilk çocuğumdan beri var. O zaman ben de tedirgindim varikosel varmış bir şey olur mu bebek olur mu diye ama engel olacak düzeyde değil demişti hamile de kalmıştım sonra. Hatta doktor sperm testi de normaldi. Şimdi de sperm testi normal varikosel hala var.

Canım neden veriyorsun çok etkili koenzim Q10 var içinde ben o vitamin sayesinde hamile kaldığımı düşünüyorum
Kuzucum ınosıtol ıcermeyen bır takvıye almak ıstıyorum.omega3 takvıyesı gıbı.daha once prowomenle hamıle kalmıslıgım var.ama bu kez yaramadı sankı bana,ıkıncı kutum bunlar,baska bıseyler denemek ıstıyorum

Kızlaaar benim adet olacakmışım gibi ağrı. Başladı ve birkaç ay daha devam edicem denemeye . Bat ekim ayı olacak yeni topik açılacak mı

Olmıcaksınnnn bennumutluyum

Ah yerim seni ya çok üşüyorum bide ağrım çok canım malesef bu ay da değilim
Yaa zümrüdüme katılıyorum mavişim sen neden bu kadar umutsuz oluyosun bak benim de regl ağrısı gibi ağrım vardı belimde kasıklarımda, üşüyodum da ben. Adet öncesi yaşadığım şeyler . Ama pozitifi gördüm. Rica ediyorum yarın sabah test yapar mısın bi

Bende bunu kullandım 2 kere ikisinde de hamile kaldım çok etkili olduğunu düşünüyorum hatta bir kutu aldım hamile olunca bırakmıştım içinde 5 adet kalmıştı yumurtlama olmadan 5 gün içtim şuan tekrar hamileyim tabi ilaç sayesinde diyemem ama bi buna da bak istersen benim tiroidlerime bile iyi gelmişti değerlerim normale döndürdü

Eklentiler

• IMG_4072.png
    153,1 KB · Görüntüleme: 65
Yoğun olduğunu biliyordum da hiç msjını göremeyince endişelendim kuzum ama şimdi sevindim iyi olmana. Sizin meslek çok zor. Çok enerji istiyor Allah kolaylık versin kuzum.. ben iyiyim çok şükür.

Şimdi doktordan çıktım. Femarayla 1 yumurtacığım olmuş 19mm. Pazartesi aşılama olacağım. Klomenle 3 yumurtam oluyordu 2si istenen boyuta geliyordu. Az sayıda olması biraz hayalkırıklığı yaratsa da az olsun güç olmasın diyorum.

Pkolu_anneadayi Zumruduanka96

Kızlar benim eşimin yarın doğum günü ve gebelikten haberi yok. İlk gebelikte kimseye söylemicez dediğim halde gidip herkese söylemişti. Mutluluğunu asla içinde tutamayan biri. O yüzden şuan aynı şeyi yaparsa diye korkuyorum. Sütten ağzım yandı. Ama bir mesele var dün o istedi diye ilişki oldu benim bugün 1 damla kahvemsi lekem geldi. Sizce bu ilişki yüzünden mi oldu yoksa normal mi. ??? Bat'a 3 gün var daha Merve3553 melegim can

Kahverengi leke varsa ilişki yaşama canım bende leke yok ama daha önce düşük riski geçirdiğim için doktor yasakladı şuan eşimle 3 haftadır birlikte olmuyoruz ne olur ne olmaz diye doktor da yasakladı zaten iyiki de girmedim dedim. Yarın güzel bir hediye ver bence eşine ben böyle yapmıştım

Eklentiler

• IMG_3919.jpeg
    165,9 KB · Görüntüleme: 64
Kahverengi leke varsa ilişki yaşama canım bende leke yok ama daha önce düşük riski geçirdiğim için doktor yasakladı şuan eşimle 3 haftadır birlikte olmuyoruz ne olur ne olmaz diye doktor da yasakladı zaten iyiki de girmedim dedim. Yarın güzel bir hediye ver bence eşine ben böyle yapmıştım

Kuzum ilişki olmasın. Lekelenme de var doktora gitsen olmasın diyecek. Yarın da hazır doğum günü sürprizin tam zamanı bence

Bir tane yumurta yetiyor kuzum bize inşallah tutsun avokado ye her gün

Senin hediyen çok tatlışş kuzum iki arada bir derede kaldım. En az iki aylık olmadan ona söylemem diyordum. Sadece annesine bile söylese bütün sülalemiz öğrenir. Yani çok kötü birşey eşimin çenesini tutup tutmayacağından emin olamamak. Ben kendi ailem dahil kimse bilmesin istiyorum en az 2-3 ay geçmeden. İlişki yüzünden ise eşimi biraz oyalamaya çalışayım. Maalesef beni bu duruma o getirdi

Ağzını sıkı tutması için ne yapabilirim
Aynısını yaşamışsınız bence bu sefer bu şekilde yapıcağını düşünmüyorum en azından artık rahatsız olduğunu da biliyor olmalı. Bence yarın çok güzel bir zaman söylemelisin güzel bir anı kalır

Nasıl sevindim nasıl sana anlatamam Çok şükür canım sağ salim kucağına aldığın günü de gör inşallah Oğluş geliyor ayy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…