2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar benim eşimin yarın doğum günü ve gebelikten haberi yok. İlk gebelikte kimseye söylemicez dediğim halde gidip herkese söylemişti. Mutluluğunu asla içinde tutamayan biri. O yüzden şuan aynı şeyi yaparsa diye korkuyorum. Sütten ağzım yandı. Ama bir mesele var dün o istedi diye ilişki oldu 🙈 benim bugün 1 damla kahvemsi lekem geldi. Sizce bu ilişki yüzünden mi oldu yoksa normal mi. ??? Bat'a 3 gün var daha @Merve3553 melegim can melegim can
Yerleşme olabilir kuzum bepimiz lekelenme yaşıyoruz nedense ilişkide bulunma biraz dikkat et kuzum ve söyle eşine bugün süpriz yap bilsin ki ona göre temkinli olun

Kızlar sanırım yanlış alarmdı. Bugün testi tekrarladım iki çizgi de hayalet T fotoğrafta görünmüyor bile ekliyorum. Kimyasal olabilir
Ben ekim ayına kayıyorum sanırım görüşürüz orada gelen olmamasını bu ay iyi haberler almanızı umuyorum öpüyorum

Amin Allah🙌🏻Allah seni hep sevindirsin canım🙌🏻🥹Sende de güzel haberler bekliyorum ama beni etiket yaparsan görürüm kuzum🙌🏻🙌🏻🙌🏻🌷🌷🌷
Yaparım kuzum haftaya cuma gününe çağırdı doktor keseyi görebiliriz dedi, inşallah her şey yolunda gider🙏🏻 haber veririm mutlaka🥰

Bir tane yumurta yetiyor kuzum bize ❤️ inşallah tutsun ❤️😍 avokado ye her gün
Kız şimdi oturup durup düşündükçe dert ettim kendime 😅 benim üç yumurtam oluyordu şimdi niye bir oldu diye, ilaç gibi geldi msjın. Olacağı varsa olur heralde bir yumurtayla da. Şimdi eski yorumlardan okudum, bir hanım (14 yumurtası olmuş) tüp bebek yapmış olmamış, sonra tek yumurtayla aşılamaya gitmiş tutmuş. Benimki de belki böyle bir hikayedir. Daha önce üç yumurtam tutmuyordu, belki sağlıklı kaliteli bir yumurtadır ve tutacaktır 🙏🙏🥰🥰

gözün aydın canımm çok sevindim darısı bize olsun inşallhh:)bu ay ne yaptın ne yedin içtin ilişki kaç günde oldu ipucu alalım senden:)
Teşekkür ederim canım aminn inşallah sizde hemen ardımızdan geleceksiniz canım 💞 Bu ay yaptığım en iyi şey ovülasyonla takip yapmak oldu. Beklenen tarihten önce yumurtladığmı gördüm. Pik gününü gördüm hemen ertesi gün çatlamıştı. Pik gününden başlayarak 3 gün üstüste ilişki oldu. Belimin altına yastık alıp derin ilişki yaşadım🙈 en az yarım saat kalçam yukarıda durdum. Duşumuda sabah soğuğa yakın ılık suyla yaptım.Etkisi var mı bilmiyorum eşimle keçiboynuzu özü tükettik aç karna. Çay çok içerdim onu çok kıstım. Yememe içmeme ekstra dikkat ettim kuruyemiş ve meyve yedim bolca. Değerlerim düşük diye Folikasit d vitamini magnezyum kullanıyodum. Hepsi bu kadar canım. Geçen aya göre çok üstünde durmadım kafaya da pek takmadım. Bu arada başka ilişkilerde oldu ama bence ben o 3 gün üstüste olanda gebe kaldım..Bir dahaki aya çakşır ve bal çörek otu kullanacaktım . Ama Rabbim bana hediyemi verdi.🥰 bu topikteki tüm kardeşlerime bu duyguyu yaşatsın inşallah ❤

Yaa zümrüdüme katılıyorum mavişim sen neden bu kadar umutsuz oluyosun 🥺bak benim de regl ağrısı gibi ağrım vardı belimde kasıklarımda, üşüyodum da ben. Adet öncesi yaşadığım şeyler . Ama pozitifi gördüm. Rica ediyorum yarın sabah test yapar mısın bi
Canım çünkü olsa mutlaka şimdiye çıkardı ve bugün aynı adet ağrım var ve aralıklı değil sürekli ağrıyor ilk testlerimde çizgi çıkıyordu düne kadar denedim son günlerde çıkmadı bişey belki vardı bişey oldu gitti , ağrım gelmeseydi hadi daha günüm var diyecektim ama sanırım çatlamadan sonra 14 olcak bende bu ay , bugün 13. Gün ve sanki heran olacakmışım gibiyim. bazen kabullenmek gerekiyor ama geç yaşta evlenip hamile kalanları duyunca umudum geri geliyor inşallah benimde olur çok geçmeden 😊 🙏canım kızlar çok teşekkür ederim ☺️❤️

Canım çünkü olsa mutlaka şimdiye çıkardı ve bugün aynı adet ağrım var ve aralıklı değil sürekli ağrıyor ilk testlerimde çizgi çıkıyordu düne kadar denedim son günlerde çıkmadı bişey belki vardı bişey oldu gitti , ağrım gelmeseydi hadi daha günüm var diyecektim ama sanırım çatlamadan sonra 14 olcak bende bu ay , bugün 13. Gün ve sanki heran olacakmışım gibiyim. bazen kabullenmek gerekiyor ama geç yaşta evlenip hamile kalanları duyunca umudum geri geliyor inşallah benimde olur çok geçmeden 😊 🙏canım kızlar çok teşekkür ederim ☺️❤️
elbette umut var canım belki bu ay değil diğer ay ama olacak Allah'ın izniyle. Regl gelirse de yazarsın kuzum. Dualarımda olacaksın ❤

Kız şimdi oturup durup düşündükçe dert ettim kendime 😅 benim üç yumurtam oluyordu şimdi niye bir oldu diye, ilaç gibi geldi msjın. Olacağı varsa olur heralde bir yumurtayla da. Şimdi eski yorumlardan okudum, bir hanım (14 yumurtası olmuş) tüp bebek yapmış olmamış, sonra tek yumurtayla aşılamaya gitmiş tutmuş. Benimki de belki böyle bir hikayedir. Daha önce üç yumurtam tutmuyordu, belki sağlıklı kaliteli bir yumurtadır ve tutacaktır 🙏🙏🥰🥰
Evet kuzum 🙏 bomba gibi bir yumurta inşallah sağlıcakla da tutacak Allah ın izniyle 😍❤️ pcos da da çok yumurta var ama aylarca yıllarca uğraşıyoruz kuzum. Hiç öyle üzülmek yok ❤️

Kahverengi leke varsa ilişki yaşama canım bende leke yok ama daha önce düşük riski geçirdiğim için doktor yasakladı şuan eşimle 3 haftadır birlikte olmuyoruz ne olur ne olmaz diye doktor da yasakladı zaten iyiki de girmedim dedim. Yarın güzel bir hediye ver bence eşine ben böyle yapmıştım 😇

Kuzum ilişki olmasın. Lekelenme de var doktora gitsen olmasın diyecek. Yarın da hazır doğum günü sürprizin tam zamanı bence 🤭

Aynısını yaşamışsınız bence bu sefer bu şekilde yapıcağını düşünmüyorum en azından artık rahatsız olduğunu da biliyor olmalı. Bence yarın çok güzel bir zaman söylemelisin güzel bir anı kalır 🙏

Yerleşme olabilir kuzum bepimiz lekelenme yaşıyoruz nedense ilişkide bulunma biraz dikkat et kuzum ve söyle eşine bugün süpriz yap bilsin ki ona göre temkinli olun
Canlarım, cevaplarınız için çok teşekkür ederim.🌺 Ben söylemeyecektim ama madem leke gördüm söylemem lazım haklısınız. En azından o da durumu bildiği için tedbirli oluruz. Yarın doğum günü ve akşama güzel bir hediye alacak inşallah 💕 Oy birliği ile karar verilmiştir :dua: haberi yok bilse sizin sayenizde bu müjdeyi alacağını tek tek tesekkür eder 🤭😁

Canlarım, cevaplarınız için çok teşekkür ederim.🌺 Ben söylemeyecektim ama madem leke gördüm söylemem lazım haklısınız. En azından o da durumu bildiği için tedbirli oluruz. Yarın doğum günü ve akşama güzel bir hediye alacak inşallah 💕 Oy birliği ile karar verilmiştir :dua: haberi yok bilse sizin sayenizde bu müjdeyi alacağını tek tek tesekkür eder 🤭😁
Muhteşem bir hediye ❤️❤️❤️

Kızlar fetal DNA sonucum çıktı çok şükür🙌🏻🙌🏻🙌🏻oğlum olucak Allahın izniyle🩵🩵🩵o kadar ağladımki Allah bu mucize bebeğimizi bize verdiği için çok çok şükürler olsun🙌🏻🥹Sağ salim kucağımıza almak nasip etsin Allah.Bana dua eden kızlar Allah sizin o güzel yüreyinize göre versin.Hamiş olanlar sağ salim kucağına alsınlar.Bebiş için uğraşanlar tez bir zamanda sevindirsin Allah sizleri🙌🏻Her pes etdiğinizde beni unutmayın🥹🥹Umut hep var her şey Allahın elinde🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Senin adına cooook sevindim kuzum 🥹 sağ salim kucağına al inşallah 🤲🏻🌸

X