2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar fetal DNA sonucum çıktı çok şüküroğlum olucak Allahın izniyleo kadar ağladımki Allah bu mucize bebeğimizi bize verdiği için çok çok şükürler olsunSağ salim kucağımıza almak nasip etsin Allah.Bana dua eden kızlar Allah sizin o güzel yüreyinize göre versin.Hamiş olanlar sağ salim kucağına alsınlar.Bebiş için uğraşanlar tez bir zamanda sevindirsin Allah sizleriHer pes etdiğinizde beni unutmayınUmut hep var her şey Allahın elinde

10 dk dan sonra bi gölge gördüm ama pembemsiydi biraz. Aynı testi dün yaptım canım o hala bembeyaz hiçbir şey yok. 5 aydır da onlarca test yaptım böyle çıkmadı
Yarın ya da akşam tekrarla canım istersen bakalım koyulaşma var mı diye, akşam 2 saat tuttugun idrarla yapabilirsin

Sağlıkla kucağınıza alın ogluşunuzu canımmm

Havuc çatlamasi için diye biliyordum canım, yumurta buyutmede de etkisi var mı

Bebısler ben aldıgım vıtamınlerı kullanmadıgım ıcın uygun fiyata verebılırım kullanmak ısteyen bır arkadasıma.bana özelden yazsın isteyen olursa.eczaneden alındı ıkısıde.

Eklentiler

• IMG_1238.jpeg
    193,5 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_1234.jpeg
    158 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_1236.jpeg
    133,6 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_1240.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_1237.jpeg
    170,3 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_1239.jpeg
    179,1 KB · Görüntüleme: 45
Maşallah canım benim çok sevindim Bende sana yetişirsem inşallah beraber büyütürüz bu küçük şehirde

Bebısler ben aldıgım vıtamınlerı kullanmadıgım ıcın uygun fiyata verebılırım kullanmak ısteyen bır arkadasıma.bana özelden yazsın isteyen olursa.eczaneden alındı ıkısıde.
Canım neden veriyorsun çok etkili koenzim Q10 var içinde ben o vitamin sayesinde hamile kaldığımı düşünüyorum

Maşallah canım cookk sevindim sağlıkla kucağına almakta nasip olsun

Aynen canım nasip artık bugün 9.gün zaten 14 güne kadar beklerim

@cans16 Ve @Sipser tatliskolarim ben bile bakarken şaşı oluyorum resimde hiç çıkmıyor hahhah

Bak ya erken test yapıp benimde kanıma giriyorsunuz mecbur bende yapicam şimdi

Teşekkür ederim ben kendi adıma. Başka topik sayfa bizi alıcak mı dersin

Anladım canim.
Birşey olduğu yokta çatlasa da çatlamasa da aynı durumlar
Çünkü zamanı var her şey bahane aslında. Zamanı gelince her türlü oluyor. Takılmamak lazım kuzum haklısın hep sorguluyoruz neden olmuyor acaba diye ama bence sen şeyi söyle doktoruna bak aklıma geldi. Senin luteal fazın kısa sürüyor. Bu da engel olabiliyormuş gebeliğe. Bunun sebepleri olabiliyormuş. Progestan eksikliğinden kısa sürebiliyormuş. Buna göre destek verebilir bununla ilgili ise.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…