2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bugün kafanızı çok şişirdim biliyorum benim BAT’a 9 gün var ne zaman kan versem? Koyulaşmayı idrarda 2 gün daha takip edeyim diyorum. Pazartesi versem çok mu erken?

Kızlar bugün kafanızı çok şişirdim biliyorum benim BAT’a 9 gün var ne zaman kan versem? Koyulaşmayı idrarda 2 gün daha takip edeyim diyorum. Pazartesi versem çok mu erken?
Bence regl günü ver canım kanını. Erken verirsen sürekli vermen gerekir merakta kalırsın regl günü ve regl 2 gün gecikince ver artışı görürsen doktor randevusu alırsın bu arada ilk pozitif testin ne zaman çıkmıştı kaç gün geçmişti çatlamadan. Ve negatif test gördün mü erken yapıp. Benim şu an çatlamadan sonra 8.günüm negatif çıktı

Kuzum benim 8. Gün en kaliteli denilen test bile negatif çıktı. Bugün yani 9. Gün yaptığım testlerin hepsi silik gösterdi. Yarın tekrarla testini. Kan için o kadar bekleyebileceğimi sanmıyorum

Kuzum benim 8. Gün en kaliteli denilen test bile negatif çıktı. Bugün yani 9. Gün yaptığım testlerin hepsi silik gösterdi. Yarın tekrarla testini. Kan için o kadar bekleyebileceğimi sanmıyorum
Yarın yapmak istiyorum ama korkuyorum canım ya belirti de yok gibi sadece arada kasık ortama agrı giriyor dua et bana da canım senin gibi olayım

Yarın yapmak istiyorum ama korkuyorum canım ya belirti de yok gibi sadece arada kasık ortama agrı giriyor dua et bana da canım senin gibi olayım
İnşallah kuzum negatif görsen bile daha çok erken aslında normalde 10-12 gün deniliyor test için. Moralini sakın bozma pozitif düşün pozitif olacak inşallah

Kızlar nasılsınız takip edemiyorum burayı bilenler bilir evde durumlar pek iyi değil. A Afratafrac iyi mi ? melegim can sen nasılsın kuzucumm melisaa93 da iyidir umarım. Bende ne oluyor bilmiyorum saldım bi kaç aydır hamileliği düşünemiyorum. Batımıda çok yok öyle 7 gün kaldı. Sizi habersiz bırakmam

Evet geleneksel (aylık ) perlitik test perileri gelmiştir. Bugün döllenmenin olduysa tabi 8. Gunu. 2 gündür karın agrisi ve batmalardan şüphelenip yine dayanamayıp test yaptım 4. Dakika da sanki gözle çok net görülmeyen bir çizgi oldu. Resimde belli değil belki de beynimin oyunu. Tatilde mayo ıslak ıslak kaldı her gün belki de onun ağrıları Allah im nolur tatil bebesi olsun

Bir de sperm testinden anlayaniz var midir teşekkürler

Eklentiler

• Screenshot_20230909_002045_Gallery.jpg
    188 KB · Görüntüleme: 46
Ay hadi at att bakalım kör olana kadaar benimde 7. Gün kasıklarım ve üst bacaklarım ağrıyor bidee kasıklarımda minik minik elektrik çarğıyormuş gibi bir his oluyor

Testi atta iki keyfimiz gelsin yatmadan :)))) ben de yapmamak için zor duruyorum bat 21 Eylül düşün artık …

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…