2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Daha erkene al randevunu 21 neden bekliyorsun ben eminim önlem amaçlı ilaçlar var ben hiç devlete gitmiyorum canım
Canım beni hatırladın mı Sen burda hangi doktora gidiyorsun ben hiç bir yer bilmiyorum en azından hamilelik olursa bi fikir olsun banada

Bu test de güzeldi ben kullandım oğlumda da bununla öğrendim Ben illa sizi hamile çıkaracağım.
Ayyy canım benim ya ben güvenemedim nedense testler güvenimi sarstılar birinde çıkmıyor diğerinde çıkıyor , karnım da ağrımaya başladı yarın çatlamadan 13. Gün adet bekliyorum

Canım ayın 21 ini bekleme hemen özelden randevu al git başka doktora

Canım 21i sence de biraz geç değil mi? 12 gün var. Sen bilirsin tabi de. Yarına bi randevu alsaydın keşke

Ayyy canım benim ya ben güvenemedim nedense testler güvenimi sarstılar birinde çıkmıyor diğerinde çıkıyor , karnım da ağrımaya başladı yarın çatlamadan 13. Gün adet bekliyorum
İnşallah olmazsınız hala umut var Ben adet olacağım gün öğrenmiştim aniden çıkmıştı testte iki gün önce bile yoktu

Canım şu cevabım sen doğrusun kuzum
maaaavi mesela burda da yanlış msjını alıntılamışım. Bugn nedense kendimde değilim. Çok tuhaf hissediyorum canım. Tükenmişlik gibi birşey yaşıyorum. Yarına geçer heralde. Bugünlük beni idare edin çok yazmayaya da çalışıyorum ama yazdıklarım da yanlış oluyor

Farkettim canım yanlış alıntı kıyamam ama nevrimiz dönüyor kolay değil yaşadıklarımız normal yani

Allah büyüktür olmasa bile diğer aya olur inşallah umut etmek güzel şey inşallah hiç kırılmaz umudunuz
Ne güzel yazmışsınız çok sağolun kalbinizin iyiliğilini hissediyorum ama benim pek umudum kalmadı aslında kendimle ilgili (yinede umut ediyor insan )

24ünde yumurtlama oldu, 6 Eylül bat canım. Yumurtlamadan 2 gün sonra kasık ağrım başlamıştı benim batıyor gibi oluyordu 4-5 gün önce öksürürken bile bi ağrı oluyordu
Merhaba canım hayırlı olsun , sağlıkla kavuşun inşallah
Burda tüm hamile arkadaşlara soruyorum size de sorayım belirti ne zaman ve ne hissettiniz paylaşırsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…