2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Daha erkene al randevunu 21 neden bekliyorsun ben eminim önlem amaçlı ilaçlar var ben hiç devlete gitmiyorum canım
Canım beni hatırladın mı 🙏 Sen burda hangi doktora gidiyorsun ben hiç bir yer bilmiyorum en azından hamilelik olursa bi fikir olsun banada 🤍

Çatlamış demek oluyor kızlar değil miiiii

Eklentiler

• IMG_6478.jpeg
    IMG_6478.jpeg
    42,6 KB · Görüntüleme: 55
Bu test de güzeldi ben kullandım oğlumda da bununla öğrendim 😄 Ben illa sizi hamile çıkaracağım. 🤲🏻😄
Ayyy canım benim ya ben güvenemedim nedense testler güvenimi sarstılar 😂 birinde çıkmıyor diğerinde çıkıyor , karnım da ağrımaya başladı yarın çatlamadan 13. Gün adet bekliyorum 🫠

Çok tşk ederim kızlar inşallah kötü bişey olmaz ayın 21 in de de özeldeki doktorumun günü o nediyecek bakalım kasılma için hiç bir ilaç vermedi ya bebeği bile göremedim ekran dönüktü Dr a doğru 😭
Canım ayın 21 ini bekleme hemen özelden randevu al git başka doktora

Çok tşk ederim kızlar inşallah kötü bişey olmaz ayın 21 in de de özeldeki doktorumun günü o nediyecek bakalım kasılma için hiç bir ilaç vermedi ya bebeği bile göremedim ekran dönüktü Dr a doğru 😭
Canım 21i sence de biraz geç değil mi? 12 gün var. Sen bilirsin tabi de. Yarına bi randevu alsaydın keşke

Ayyy canım benim ya ben güvenemedim nedense testler güvenimi sarstılar 😂 birinde çıkmıyor diğerinde çıkıyor , karnım da ağrımaya başladı yarın çatlamadan 13. Gün adet bekliyorum 🫠
İnşallah olmazsınız hala umut var 🤲🏻 Ben adet olacağım gün öğrenmiştim aniden çıkmıştı testte iki gün önce bile yoktu 😄

Canım şu cevabım 🥰 sen doğrusun kuzum
maaaavi maaaavi mesela burda da yanlış msjını alıntılamışım. Bugn nedense kendimde değilim. Çok tuhaf hissediyorum canım. Tükenmişlik gibi birşey yaşıyorum. Yarına geçer heralde. Bugünlük beni idare edin 🤣 çok yazmayaya da çalışıyorum ama yazdıklarım da yanlış oluyor 😅

maaaavi maaaavi mesela burda da yanlış msjını alıntılamışım. Bugn nedense kendimde değilim. Çok tuhaf hissediyorum canım. Tükenmişlik gibi birşey yaşıyorum. Yarına geçer heralde. Bugünlük beni idare edin 🤣 çok yazmayaya da çalışıyorum ama yazdıklarım da yanlış oluyor 😅
Farkettim canım yanlış alıntı kıyamam ama nevrimiz dönüyor kolay değil yaşadıklarımız normal yani 🤗

24ünde yumurtlama oldu, 6 Eylül bat canım. Yumurtlamadan 2 gün sonra kasık ağrım başlamıştı benim batıyor gibi oluyordu 4-5 gün önce öksürürken bile bi ağrı oluyordu
Merhaba canım hayırlı olsun , sağlıkla kavuşun inşallah 🙏 🧿
Burda tüm hamile arkadaşlara soruyorum size de sorayım belirti ne zaman ve ne hissettiniz paylaşırsanız çok sevinirim 💓

X