2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet biraz kilo vermek daha iyi olacaktır hem yumurtalıkların daha iyi çalışır hemde gebeliği daha rahat geçirirsin. Kişiden kişiye de değişiyor gebelikte kilo alımı kimisi 30 kilo alıyor kimisi 6-7 kilo ama genelde ortalama 13-15 kilo alınıyor.

İnşallah hayırlısı olsun

Tüh kötü denk gelmiş ama belki tutar yinede Benim tartım bozuldu birkaç aydır tartılamıyorum en son 62yken tartılmıştım şimdi biraz daha zayıfım 59-60 olabilirim.ilk gebeliğimde gebeliğe hazırlık yaparken 61 kiloydum doktorum kilo ver demişti boyumda 1.63

Kızlar bakar mısınız ben mi hayalî çizgi görüyorum

Eklentiler

• IMG_20230908_131937.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20230908_130907.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 81
Bu ay çalışmalarına bugün başlamayı düşünüyorum kızlar kırmızılar dün bitti ovülasyon takibine de başlıcam bugünden yumurtlama ihtimali yok tabi ama sizce değerlendirme yapsam mı yoksa yumurtlama başladığındamı başlasak değerlendirmeye sperm sayısı azalmasın diye

bende aynı durumdayım dün çaksır suyu me infolic aldım bugunde reglim bitiyor inşallah . bu soruyu yanıtlamanız banada faydalı olacak :)

Merhaba teyzeler biz 21 haftalık olduk
Ve cinsiyetimiz artık daha net erkek melegim can tebrik ederim erkek dedin ve erkek çıktı
Saglıkla gelsin annesi darısı da bana o günleri görmeye inşallah benimde iki kızım var buda erkek olur inşallah saglıkla son şansım dua edersen sevinirim

Ederim tabi canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi sen nasılsın nasıl gidiyor
İyi kuzum daha çok yeni dün gördük keseyi tam 4 hafta bitmiş haftaya perşembe çagırdı ama lekelenmelerim oluyor arada o korkutuyor beni biraz

bende aynı durumdayım dün çaksır suyu me infolic aldım bugunde reglim bitiyor inşallah . bu soruyu yanıtlamanız banada faydalı olacak :)

Merve3553 melegim can melisaa93 A Afratafrac tweeetyyy

Bende 9 gün bu testle öğrendim canım akşama bi daha yaptım daha da koyulaşma olmuştu
Hayırla sağlıkla gelsin bebişin canım Peki ilk testin böyle gölge gibi miydi? Evde bu markadan başka yok kaset testler ve bir tane predictor early var. Kaset yapsam çıkar mı acaba?

Kızlar şu an çatlamadan sonraki 8.günüm dayanamadım test yaptım ilk idrarla değil ama acaba çıkma ihtimali var mı? Sizce en doğru gün ne zaman eğer çıkmazsa kaçıncı gün test yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…