2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gelir tabii o kadarına da gerek kalmaz bence ya yolu birkaç saate açıyorlar arası ne kadar hepi topu korkma bi anda doğurmuyorsun filmlerdeki gibi
Katılıyorum canım filmlerdeki gibi öyle bir anda sancı giripte doğum olmuyor, hele ki ilk doğum ise. İllaki doğum yapacağının işaretlerini alıyosun. O sürede ambulansı arasan yollar açılır gelir. Ki illa her yıl kar kış kıyamet olcak diye bişey de yok günümüzde ki şartlar malum. için rahat olsun canım tweeetyyy

Ben sancı çekmedim de önceki gruptaki kızlardan biliyorum o bile dizilerde bir anda bağırmalı başlıyor halbuki gerçekte öyle değilmiş

Merhaba herkese ben yıllardır ay topiklerinin içinden geçmiş bir arkadaşım uzun zamandır yoktum geri döndüm. Kadınlar kulübü bağımlılığımdır.
Son üç gündür bana bir haller oldu. Daha önceki iki gebeliğimin aynısı haller(ikisi de düşükle sonuçlandı). Ben de sabah dayanamadım bir test yaptım. 8 ağustos SAT. Bence sanki çizgi var gibi geliyor. Eşim göremedi çizgiyi. Bir de size sorayım istedim. İşin kötüsü heyecanlanmaktan çok yine aynı şeyleri yaşar mıyım korkusu ile uğraşıyorum Bir destek atar mısın üstüme. Testi ekliyorum

Eklentiler

• IMG_7490.jpeg
    153,5 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_7491.jpeg
    149,3 KB · Görüntüleme: 70
Normal bence 1 sene olmazsa gidin diyorlar ama yeme içme psikoloji her şey etkiliyor. Ama iç rahatlatmak için gidebilirsiniz tabii
Misal az önce bi arkadaş yazmış 7 aydır boşuna ugrasiyormusuz iki tüpümde kapalıymış diye zaman kaybetmek boşa uğraşma istemiyorum

Bu çizgiyi nasıl göremedi
Hayırlı olsun

bariz çizgi varişte ,hayırlı olsun.Öncelikle daha önce yaşadığın olumsuzlukları aklından çıkarmaya bak ve bir önce doktora git kan ver bence canım.Hamilesin Doktor düşük önleyici ilaç başlayacaktır daha önceki düşüklerini öğrenince

Bu arada bu soruyu çoğu kişiye sordum, belirtilerin neler

Kızlar testlerim geldi bugün yaptım bir tane 5 dk içinde ikinci çizgi sadece gölge şeklinde belirdi fotoğrafta görünmüyor bile bata 6 gün var daha testi ne zaman tekrarlasam acaba yada bozukmuydu ki test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…