2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kesinlikle, doğumumda anneme gideyim falan diyor ya kızlar ona bile gitmemeli gerçekten hassas dönemlerde hiçbir şey olmasa bile soğukluk oluyor başkasının evinde olunca. Kendi evinde kendi odanda yine başbaşa kalınıyor gece de olsa, dediğin gibi bebek için sen kalkınca o da kalkıyor ister istemez. Ben kendi evimde bile eşimden ilgi gördüğüm halde “bana neden annesi diyorsun aşkım demeyecek misin artık” diye kavga çıkarmıştım bir haftalık lohusayken ahahah hala anlatır güleriz eşimle😂
Yaa ne güzel anlattın 😍 anne baba olacağız ama önemli olan sevgili olmayı bırakmamak 🥰

Klomen femara kullanan genç hanımlar 😍♥️💃 yani biz ♥️💃 şu soruyu ben sordum ve güzel bir yanıt aldım. Yumurta rezervim azalır mı diye hep korkuyordum ama sıkıntı yokmuş. Femara ve klomen kullanan arkadaşlarımı ilgilendirdiği için paylaşıyorum 🙏

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-07-19-21-03-358_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-09-07-19-21-03-358_com.instagram.android.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 76
🚨🚨🚨🚨 DUYURU:

Güzel kızlar,

Temmuz ayı ile başlamış olduğumuz yolculuğumuzda Eylül sonu ile sona yaklaşıyoruz ve yavaş yavaş veda etmenin zamanı geliyor 🍂 🍁 . Bu süreçte hamile kalan kim varsa tebrik ediyorum. Herkesin bebeği sağlıkla büyüsün ve sağlıkla kucağımıza alalım.

Henüz hamilelik haberini alamamış olanlar için ise ay sonuna kadar daha vakit var topikte. Ancak bu ay da olmaz ise bu dünyanın sonu değil. Kaderimizde ne yazılıysa daima onu yaşıyoruz. Yeni bir başlangıç ile farklı bir topikte ve farklı bir ayda hamilelik haberini alacaksınız demek ki.🙏💕

Bu süreçte elimden geldiği kadar herkesin moralini yüksek tutmaya çalıştım. Elimden gelen desteği sağlamaya çalıştım. Son günlerde hamilelik sebebiyle iyi hissedemediğim için maalesef bunları da yapamaz oldum ancak görüyorum ki sizlere ufak da olsa bir şeyler katabilmişim. Birbirinize verdiğiniz moral ve motivasyon hiç eksik olmasın.

Bugüne kadar kimseyi bilerek incitmek istemedim ancak olduysa ve kırdıysam da hakkınızı helal edin 🙏

Nefes aldığımız sürece umut var, bunu da hiç unutmayın 💕
Kuzum dur bu ne veda gıbı😊ben cocuk hıc dusunmezken bıle ıkı aydır sızden ayrı durmadım,yakında cok ıyı hıssedeceksın merak etme gececek bu zamanlar,her zaman beraber olcaz konuscaz yıllar geccek hayırlıyomusum ya şöyleydı dıyıp gülecez felan.o yuzden sadece topık baskanlıgın bıtecek herzaman bızımle ol onun dısında❤️bende tam kocamlan küsecek ayları buldum ya sen herkesı hamiş yaptın resmen hahahah😂😂ama benım ıcın boylesı daha hayırlı oldu öpüyorum senii

Klomen femara kullanan genç hanımlar 😍♥️💃 yani biz ♥️💃 şu soruyu ben sordum ve güzel bir yanıt aldım. Yumurta rezervim azalır mı diye hep korkuyordum ama sıkıntı yokmuş. Femara ve klomen kullanan arkadaşlarımı ilgilendirdiği için paylaşıyorum 🙏
Ve bir önemli cevap daha.

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-07-19-32-15-571_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-09-07-19-32-15-571_com.instagram.android.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 73
Ayy tek derdi oğlunun yemesi içmesi zaten. Benim de bulantılarım varken kv tüh oğlum da ne yiyorsa kendi başına bir şeyde yapmayı bilmez diyordu kaygılanıyordu. Öğretseydin de bu kaygıya kalmasaydın. Resmen bana midende bulansa oğluma yemeğini yap demeye getirdi. Sonra gelinler kvyi niye sevmiyor oluyor 😂
Ahhhh su kvler ahhh😫🥲

Bugün yaptın mı test benim de 12 Eylül
Eczanede freely marka erken gebelik testini 50 liraya aldım en 2 gün önce şimdi netten sipariş verdim daha uyguna geldi kargo gelmek üzere sabah yaparım galiba akşam ki çıkmaz gibime geliyo off ya da her türlü negatifi görüyorum alıştım artık 😞

Eczanede freely marka erken gebelik testini 50 liraya aldım en 2 gün önce şimdi netten sipariş verdim daha uyguna geldi kargo gelmek üzere sabah yaparım galiba akşam ki çıkmaz gibime geliyo off ya da her türlü negatifi görüyorum alıştım artık 😞
Ya bence yap ne oldugunu bil ona göre yolunu çiz her ay yeni bi umut

Doktor randevum vardı bugün keseyi göremedik karından alttan da doktorum bakmak istemedi daha önce kimyasalım olduğu için alttan baksam bu değerle görürüm dedi proluton iğne başladı 2 günde bir progestan kullanıyordum 3 e çıkardı pazartesi tekrar çağırdı kese görmeye çarşamba günü beta 2850 çıkmıştı dua edin pazartesi göreyim içimde bi korku olmadı değil

X