2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

🤣🤣🤣O konuda ben rahatım kaç defa mesela dedim böyle bir topicler var ay ne güzel diyor bak konuşuyorsun ben hiç hevesim yok dedi😅
Oh iyi bari kuzum sen rahatsın. Ama bak ne dicem. Mesela şimdi değil ama 10 yıl sonra bile konuşulanlar bulunuyor. Ben Google'a anahtar kelime ve kadınlar kulübü yazınca teeeee 2009daki konuşmaları okuyorum. Şimdi diyorum 2034de bi arkadaşım girsee okusa, ben olduğumu şakkadanak anlar. 🤣🤣 onun için bugünü değil 10 yıl sonrasını düşünerek hareket ediyorum. Sizlerin de aklına düşüreyim bu düşüncemi 😅

Oh iyi bari kuzum sen rahatsın. Ama bak ne dicem. Mesela şimdi değil ama 10 yıl sonra bile konuşulanlar bulunuyor. Ben Google'a anahtar kelime ve kadınlar kulübü yazınca teeeee 2009daki konuşmaları okuyorum. Şimdi diyorum 2034de bi arkadaşım girsee okusa, ben olduğumu şakkadanak anlar. 🤣🤣 onun için bugünü değil 10 yıl sonrasını düşünerek hareket ediyorum. Sizlerin de aklına düşüreyim bu düşüncemi 😅
Ya yapma ama valla gözümden yaş geldi 🤣🤣🤣

Aynen ve silinmiyor asla 😀

Kızlar epey sohbet dönüyor burada ne güzel herkes birbirine destek ve moral oluyor çok güzel 🥰
Benim de aranıza katılmaya ihtiyacım var 3 gün önce gonal-f iğne başladım aşılama olacak inşallah ilk defa 1.5 yıldır evliyiz .
Evliliğin 3. Ayı bir hamilelik oldu 6. Hafta düşükle sonuçlandı sonra adet düzensizliği 5 ay sürdü ve yaklaşık 8 ay olacak tekrar deniyoruz testler tahliller hepsi temiz şükürler olsun sebepsiz bir şekilde olmuyor bebiş bu ay Allah'ın izniyle aşılama deneyip sonucu göreceğiz bakalım . Aranızda aşılama sürecini geçirenler varsa deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim ☺️

Ay ölücem🤣🤣🤣ben zaten böyle üye oldum buraya hamile kalmak için Google bir şeyler yazdım hemen kk çıktı karşıma kaç senenin konuşmaları vardır ordan böyle geldim bura😅😅😅Ben bu konuda çok çok rahatım nedense eşimin ailesi kesinlikle uzak onların işi dedikodu kim kimle evlendi boşandı🤣🤣kendi arkadaşlarımda hepsinin çocukları okula gidiyor ben geç kalmışım😅😅

Kızlar epey sohbet dönüyor burada ne güzel herkes birbirine destek ve moral oluyor çok güzel 🥰
Benim de aranıza katılmaya ihtiyacım var 3 gün önce gonal-f iğne başladım aşılama olacak inşallah ilk defa 1.5 yıldır evliyiz .
Evliliğin 3. Ayı bir hamilelik oldu 6. Hafta düşükle sonuçlandı sonra adet düzensizliği 5 ay sürdü ve yaklaşık 8 ay olacak tekrar deniyoruz testler tahliller hepsi temiz şükürler olsun sebepsiz bir şekilde olmuyor bebiş bu ay Allah'ın izniyle aşılama deneyip sonucu göreceğiz bakalım . Aranızda aşılama sürecini geçirenler varsa deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim ☺️
Canım hoşgeldin. Grubumuzun enerjisi umarım sana da uğur getirir ve bu ay güzel sonuçlarını alırsın. Pek çok hamiş verdik 😍 hepimiz umutla bekliyoruz. Ben iki kez aşılama oldum kuzum ama malesef tutmadı, sebepsiz görünüyor şimdilik. Sen hamile kalabilmişsin bence bu çok güzel bi umut senin için. Hamile kalabiliyorsun. Umarım aşılamanda da güzel sonuçlarını alırsın 🙏🙏 bu arada bu ay 3. Aşılamamı oluyorum. Bugün adetin 5. Günü. Sen kaçıncı günündesin?

Öyle tabi benim vardı bitane bilmeden herşeyi yazmışım silemiyorum da kapattım bu yeni şimdi😅
Ders olmuştur o sana
Öyle tabi benim vardı bitane bilmeden herşeyi yazmışım silemiyorum da kapattım bu yeni şimdi😅
bu arada kedının resmını buraya atma harbî ifşalanırsın ev dırek bellı tanıyan gelen evı tanır yanı🤣🤣🤣🤣

X