2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Değişebilir canım 14 genel olarak oluyor bende 13 gün sonra oluyorum normalde bazen 12 yumurtlama takibi yaptın mı normalde adetin kaç günde bir oluyor ama zaten yumurtlamadan sonra 11 günündeysen eğer muhtemelen varsa şuan belli olur zaten ben 11 günü adet sancısı çekiyorsun kıvranıcak kadar o kadar birbirine benzer ki inan anlamıyorsun
İlk defa bu ay ovulasyon takibi yaptım canım o yüzden bilmiyorum. Ama reglim düzenlidir 30 günde bir olurum 7gün sürer hep. Belki test silikleşmeye başlayınca hemen çatlamamıştır diye düşündüm de emin değilim .

Ohooo ben bu ay tam tamına 30 tane test aldım bitirdim 20 tanesi bebişi bilmeden gitti harcadım 10 tanesi de bebişi öğrendikten sonra 😂
Vallahi battık battık 🤣🤣şimdiden kocam 10 tane test almış al hergün yap dedi 🤣🤣benden hediye sana diyo bide 🤣🤣🤣

Vallahi battık battık 🤣🤣şimdiden kocam 10 tane test almış al hergün yap dedi 🤣🤣benden hediye sana diyo bide 🤣🤣🤣
Ben benimkinden gizli saklı alıyordum kızıyordu beni deli ilan etmişti en son az sabır bekle öğrenirsin ne gerek var diyo oda haklı ama nerde o sabır yatıyorum acaba kalkıyorum acaba 😂😂 ay totom acıdı hamile miyim ay başım ağrıdı hamile miyim en iyisi yumurtam çatladı ertesi gün başladım yapmaya😂😂

İlk defa bu ay ovulasyon takibi yaptım canım o yüzden bilmiyorum. Ama reglim düzenlidir 30 günde bir olurum 7gün sürer hep. Belki test silikleşmeye başlayınca hemen çatlamamıştır diye düşündüm de emin değilim .
Sonuç yapcan dimi testi balım 🫣🫣🫣😅😅😅

Ben benimkinden gizli saklı alıyordum kızıyordu beni deli ilan etmişti en son az sabır bekle öğrenirsin ne gerek var diyo oda haklı ama nerde o sabır yatıyorum acaba kalkıyorum acaba 😂😂 ay totom acıdı hamile miyim ay başım ağrıdı hamile miyim en iyisi yumurtam çatladı ertesi gün başladım yapmaya😂😂
Bende öyle yapmayı düşünüyorum bakalım artık kısmet ya ama heycanlı oluyo test yapmasıda 🤣🤣

Yetişin Gonşularrrr imdaaağğt, zorla test yaptırıyolar :KK70: hahaha bak şimdi zihnimde Adnan Ziyagil repliği çınlıyor, içime öyle bir kurt düşürdün kii😁 artık ne zaman ne yapacağım belli değil şu saatten sonra💅 🤣🤣
Ay sende beni güldürdünnnnn 🤣🤣🤣🤣🤣yapman lazımmmmmm

Gönlünden kopmuş 😍😍 ne güzel kız, eşinle aynı kafadasınız 😍 birbirinizi mutlu etmenin yolunu biliyorsunuz 🙏🙏 bu ay da önceki aylar da olduğu gibi bol bol yaparsın artık 😍 benim adetin 5. Günü? Sen 13 mü oldun?

X