2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Reglin geldikten sonra tekrar yaz canım hatırlat ekleyeyim tabloya. Keşke hiç eklemesem mucize filan olsa

Ya ne güzel ben 5bin adimi zor görüyorum maalesef cikolata falan çok yerdim ben de azalttim baya kabak çekirdeğine sardım ona da yararlı diyorlar.

Reglin geldikten sonra tekrar yaz canım hatırlat ekleyeyim tabloya. Keşke hiç eklemesem mucize filan olsa
Aranıza alırsanız mutlu olurum, sanmıyorum canım transferin 10. Günü ve sonucum negatif , ilaçları bırakıyorum, zaten zor bir süreç doğalı en güzeli inşallah

Aranıza alırsanız mutlu olurum, sanmıyorum canım transferin 10. Günü ve sonucum negatif , ilaçları bırakıyorum, zaten zor bir süreç doğalı en güzeli inşallah
O zaman ben adını ekliyorum, sen reglim geldi dersin sat bat ona göre yaqzarız. Şimdilik boş kalsın

Hangi ovülasyon testini kullanıyorsunuz kızlar , birde testi nezamandan başlıyorsunuz yapmaya

Hangi ovülasyon testini kullanıyorsunuz kızlar , birde testi nezamandan başlıyorsunuz yapmaya
İlk defa ovulasyon testi kullanacaksan sana tavsiyem reglin bittiği gibi başla. Kimisi erken yumurtluyor gördük burada. Benim genelde 14-17 günlerinde oluyor değişiyor mesela.

İnnovita iyidi. Artımed kullandım aynı anda miratech kullandım ikisinde de aynı anda pik gösterdi onlar için de iyi diye düşünüyorum. Birde sürekli laboquick markayı duyuyordum buradan. Aldım hatta duruyor şu anda kenarda. Önümüzdeki ay ilk defa denicem

Laboquick ve innovita siparişi verdim şimdi

Bende öyle yapmayı planlıyorum , kaç aydır ovülasyon ile deniyorsun canım
Valla ben şu anda korunuyorum doktor hormonlarımı düzene sokması için diane35 kullandırtıyo. Normalde Temmuz sonuna kadar kullan dedi ama ben erken bırakçam sabırsızlanıyorum diye. Eşim bırakma diyor gerçi, tam kullan doktorun deidği gibi 1 ay bişi olmaz diyo. şu son 1 hafta içinde net karar verirm.

Onun öncesinde de ben ovulasyonmuş falan hiççç bilmiyordum, zannediyordum ne gün ilişkiye girsek ben kesin o gün hamile kalcam 3 ay kullandım sadece. 1 ay yumurtladığımı gördüm diğer 2 ay yumurtlamadım. Bir yumurtalığımda sıkıntı var yumurtlayamıyorum. Ama belli de olmaz belki yumurtlarsın dedi doktor diye test yapmışıtım.

Bakalım belki bu sefer yumurtlalıklarım sağlıklı olmuştur. Doktora gidicem kontrole bir bakar söyler.

Anladım canım her ay yumurtlama olmuyormuş galba zaten , inşallah bu ay olur hepimizin ve sağlıklı yumurtalar olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…