2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Anladım canım her ay yumurtlama olmuyormuş galba zaten , inşallah bu ay olur hepimizin ve sağlıklı yumurtalar olur 🙏
İlaç içtiğim için tam gününde gelecek nasipse reglim 21 Haziran tarihinde. 3-9 Temmuz haftasında da yumurtlamam olur olursa ama ben regl bittikten sonra başlarım ovulasyonlarımı yapmaya sabah akşam. Belki erken falan yumurtlarım.

Evet kızlar pik gördükten sonra 1 hafta 1 dolu 1 boş devam demişti kışın bana doktorum. Kalça altına yastık koyup kalçayı yüksek tutarak bir yarım saat kadar yatma imkanınız da varsa yatın.

İlaç içtiğim için tam gününde gelecek nasipse reglim 21 Haziran tarihinde. 3-9 Temmuz haftasında da yumurtlamam olur olursa ama ben regl bittikten sonra başlarım ovulasyonlarımı yapmaya sabah akşam. Belki erken falan yumurtlarım.
Benimde benzer olabilir çok merak ediyorum reglim nezaman gelir diye, düzeni kaçtı mı acaba, normalde 28- 29 günde bir regl oluyorum. Son adetim 17 Mayıs 😌

Merhaba kızlar ben tüp bebek yaptırdım ve negatif geldi, çok zor bir süreç o yüzden normal deneyeceğim bu ay, geçen ay adetim 17 Mayıs, normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama tabi tüp bebek ilaçlarından dolayı biraz sarkabilir, ovülasyon testi aldım bakalım 😊
Nerde yaptırdinz tup bebegi hayırlısı olsun :)

Kızlar hormonlarım iyi elhamdülillah beta negatif doktor tarlusal yazdı ama almayacağım kendi kendime yada macun almıştım onunla olacağım 3. Gün de gel dedi bakalım adet olayım da bi mfk alacağım temmuz ayı güzellikle gelsin hepimize inşallah 🤲🏻☺️

Kızlar hormonlarım iyi elhamdülillah beta negatif doktor tarlusal yazdı ama almayacağım kendi kendime yada macun almıştım onunla olacağım 3. Gün de gel dedi bakalım adet olayım da bi mfk alacağım temmuz ayı güzellikle gelsin hepimize inşallah 🤲🏻☺️
Hormonlar guzel cikmis super 🙏🏻 dogum kontrol hapını biraktiktan sonra hastalanmamistim ben de mecbur ocak ayinda kullandim kullandiktan bir hafta sonra hastalanmistim.

Önümüzdeki aylarda bende deneyecegimde yaştan dolayı doktorlar tüp bebek diyor
Ben tüm aşamasını tecrübe ettim, bence bu ay çok sıkı takip et , tüp bebekte öyle kolay değil, sancılı süreç canım. Sormak istediğin spesifik birşey olursa sorabilirsin.

Ben tüm aşamasını tecrübe ettim, bence bu ay çok sıkı takip et , tüp bebekte öyle kolay değil, sancılı süreç canım. Sormak istediğin spesifik birşey olursa sorabilirsin.
Bu zamana kadr hep kactm açıkçası ama yaşta 39 olunca kalitesizleşiyor yumurtalar artık tüp bebek dediler önceki aylar ovu takibi flan yaptm ama olmadı artık koyverdim 😀

39 geldi çattı 🙂
Ooo daha çok genciz yav. Artık kadınlar ilk çocuklarını 40 yaşından sonra yapmaya başlıyor. Yaşı hiç sıkıntı yapma. Dünya sağlık örgütü de artık 40 yaşa kadar genç görüyor. 40 yaş sonra genç orta diye geçiyor. 60 yaşından sonra orta yaş diye geçiyor. Ömürler uzadı. Kendimize bakarsak ve bunu bir yaşam biçimi haline getirirsek çok dinç ve sağlıklı yaş alırız. 💕 İnşallah bu sene hamişlik haberini alırsın tabi 🙏

Bu zamana kadr hep kactm açıkçası ama yaşta 39 olunca kalitesizleşiyor yumurtalar artık tüp bebek dediler önceki aylar ovu takibi flan yaptm ama olmadı artık koyverdim 😀
Ovulasyon ile takibe devam edebilrsin. Tüp bebeğind e garantisi yok. Yumurtalarını kaliteli hale getirmek için vitaminnler takviyeler al mutlaka. Sağlıklı beslen ve en önemlisi de yürüyüş yap her gün. Yumurta gelişimine çok faydası var yürüyüşün. Ayrıca eşin de dikkat etmeli. Sperm kalitesi için.

Ooo daha çok genciz yav. Artık kadınlar ilk çocuklarını 40 yaşından sonra yapmaya başlıyor. Yaşı hiç sıkıntı yapma. Dünya sağlık örgütü de artık 40 yaşa kadar genç görüyor. 40 yaş sonra genç orta diye geçiyor. 60 yaşından sonra orta yaş diye geçiyor. Ömürler uzadı. Kendimize bakarsak ve bunu bir yaşam biçimi haline getirirsek çok dinç ve sağlıklı yaş alırız. 💕 İnşallah bu sene hamişlik haberini alırsın tabi 🙏
Zaten hiç 39 gibi hissetmiyorum 😀
Stressiz ve sağlıklı yaşamla hallederiz dimi Allahin izniyle

Ovulasyon ile takibe devam edebilrsin. Tüp bebeğind e garantisi yok. Yumurtalarını kaliteli hale getirmek için vitaminnler takviyeler al mutlaka. Sağlıklı beslen ve en önemlisi de yürüyüş yap her gün. Yumurta gelişimine çok faydası var yürüyüşün. Ayrıca eşin de dikkat etmeli. Sperm kalitesi için.
Tabi canm tüp bebek kesin degil
En son doktorun verdiğini kullaniyorm içinde inositol da var q10 baslicam
Tüp bebek önceside yumurrtalarn kalitesini arttrmadan gitme diyorlar
Şuan çok pis gaza geldm tutmayın beni 😅

Canım ne güzel yazmışsın, ben de Ramazan ayında kürtaj olmak zorunda kaldım, o süreçte zorlanmıştım, kist oluştu sonradan ben de şimdi ufalmış, doktor gebe kalabilirsin dedi, bu ay korunmayacağım nasipse tabi inşallah canım, Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize🪻🙏
Amin cnm hergün dua ediyorum Rabbim herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🤍 Bende çok kötü olmuştum başta hele ultrasonlar bakıpta sağlıksız gebelik denildiği an boğazım düğümlendi resmen sonra durumu pozitife çevirmeye karar verdim fazla kilomda var mesela sağlıklı beslenerek biraz da kilo versem çok iyi olur

Tabi canm tüp bebek kesin degil
En son doktorun verdiğini kullaniyorm içinde inositol da var q10 baslicam
Tüp bebek önceside yumurrtalarn kalitesini arttrmadan gitme diyorlar
Şuan çok pis gaza geldm tutmayın beni 😅
Ben tüp bebeği önermiyorum normali gibisi yok, benim daha dondurulmuş embriyo var biraz ama ben normal istiyorum bi deneyeyim çünkü ilaçlar acayip iğneleri fitilleri hapları , sonra sebep yokken negatif ve ayların gidiyor ki benim en hızlısıydı süreç olarak çok şükür sıkıntımız çıkmadığı için , farklı sebeplerle tedavi yarım kalıyor mesela bir ay gidiyor, bence zaman kaybı..

X