2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Pembe akıntıyı görünce adet oluyorum sandım. Ped kullandım. Gece kalktım baktım pedde de pembe leke. Kurumuştu. Şu an için başka gelen bir akıntı yok.

Amin bebişim. Yani tamamen temizlenince gel dedi şansım olsun o ay da diye. Anestezili olcakmış bakalım

Canım yani öyle demek istememiştir direkt böyle mi dedi , ne diyeceğimi bilemedim, belki yanlış ifade etmiştir kendini ama ciddiyse kırılmakta haklısın
Pembe akıntıyı ilk önce tuvalet kağıdında gördüm. Adet oluyorum diyerek ped koydum. Gece kalktım baktım. Pedde kurumuş bir pembe leke. Gerisi yok şu an için. Lütfen yorum yapın. Çatlatma iğnesi olalı 11 gün oldu.

Bence güzel çatlamış Çok iyi yükselmiş progesteronun
Canım ama şöyle bi şey oldu 14. Gün çatlama göstermisti 16. Ya getirdi sonra cizgiyi, bi de normalde klimalı odada ölcüyordum iki gündür sehir degistirdigim icin klimasız ve sıcak bi yerde ölcüyorum onun etkisi olabilir mi, bi de en son iliski 14. Gün olmustu yani tabloya göre 16. Catlama olmus o gün olamadı önceden carpı koymustum olmadı yani o gün, iki gün öncesi bırakmıstık 4 gün üstüste olunca, insallah tutmustur

Klimanın etkisi olabilir canım ama zaten çatlamamış olsa bu kadar yükselmezdi bence.sperm 3-5 gün yaşıyor nasip bu aysa her türlü olur

Günaydın canım allah en kısa zamanda nasip etsin inşallah. Bugün neden duphastona başlıcaksın

Günaydın kuzum güzel haberler aldığımız bir eylül ayı olur umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…