2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Senin ruhun gençççç 🥰🥰🥰o zaman isim önerileri alayım

Ayy heyecanlandımmmm 😍😍 güzel bir isim bulmalıyız

Bencede bende heycanlandım bak bir daha değiştirmem ona göre bulalım 🥰🥰🥰
sevgipıtırcığı çok iyii fikir, kabul edilse güzel olur ama sona 96 da olsun 😍 o olmazsa bile, şanslı96, dinç96 , neşeli96 tarzı olabilir sondaki 96 ya dikkatinizi çekerim 😁 hem 96 dan dolayı senin kim olduğunu hatırlamaları kolay olacaktır

Regl 4 gün kaldı ama maalesef bu ayda olmadı

Eklentiler

• 3AC27620-5A90-4F29-A7FE-B7C5BE9EE80B.jpeg
    3AC27620-5A90-4F29-A7FE-B7C5BE9EE80B.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 45
  • 8A466F73-B05D-49DF-942D-48138DB0153D.jpeg
    8A466F73-B05D-49DF-942D-48138DB0153D.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 45
Arkadaşlar merhaba . Sağ bacağımda uyuşma , regli ağrısı gibi bir durum var . Düzensiz oluyorum çok . Gebelik için beklenti içindeyim.8 Eylül bat sizce belirti mi yoksa regli mi olacağım ?
Gebelik de olabilir tekrar yumurtlamada olabilir canım ovulasyon testi yapıyo musun

Ya kızlar vallaha çok yoruldum ruhen ya birşey soracağım testim negatif çıktı ama iki gündür ara ara otururken bile kaşık batması yaşadım o zaman bu neydi anlamıyorum

Ya kızlar vallaha çok yoruldum ruhen ya birşey soracağım testim negatif çıktı ama iki gündür ara ara otururken bile kaşık batması yaşadım o zaman bu neydi anlamıyorum
Erken gebelik testi yaptın mı peki ☺️

melegim can melegim can Kuzum sana bir şey sorabilir miyim sen kaçıncı haftada keseyı gördün 4+1 de görünmemesı normal dimi daha yeni çünkü
Kuzum ben 5. Haftanın içindeyim son adete göre daha doktora gitmedim kese için bugün beta veriyorum çıkan sonuca göre perşembe yada cuma günü gidecegim 4+1 de gözükmez zaten kuzum doktoramı gittin

Bende anlamıyorum canım. Vücudumuz resmen oyun oynuyor. Bu ay öyle şeyler yaşadım ki kesin hamileyim dedim ama olmadı. Sebebi ne bilmiyorum

Bende anlamıyorum canım. Vücudumuz resmen oyun oynuyor. Bu ay öyle şeyler yaşadım ki kesin hamileyim dedim ama olmadı. Sebebi ne bilmiyorum
Ya gerçekten ilk zamanlar çok inanıyordum sonra dedim kesin bu ayda olmaz 2 gün üst üste otururken bile battı dedim kesin yerleşiyor ama maalesef

Kuzum ben 5. Haftanın içindeyim son adete göre daha doktora gitmedim kese için bugün beta veriyorum çıkan sonuca göre perşembe yada cuma günü gidecegim 4+1 de gözükmez zaten kuzum doktoramı gittin
Önceden alınmış randevum vardı gitmişken baktık öyle dedi ama degerın falan güzel artmış dedi

X