2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim eşim kesinlikle yapamıyor ben yaparken bile gözlerini kapatıyor bakamıyor
Benimki bi gözünü kararttı, you tube dan video izledi ama sonra cesaret edemedik nolur nolmaz diye. Bu arada ben bugün IgM pozitif çıktığı için avidite baktırdım, o da şansıma cuma günleri calisiliyomus, yuzde 68 çıktı. Yüzde 60 in üstü eskiden gecirildigini gösteriyor diyo ama inşallah öyledir, gerçi kanamam da devam ediyor ne olacağı belli değil

Seninki yine izledi benimki kesinlikle hayatda yapamam ve bakamam diyoro testler canım çok zaman eskiden geçirildiğini gösteriyormuş..senin kanama alanın olduğu için kanaman var canım.Benim mesela ilk gebelikte kanama alanım olmadan kanamam oluyordu.Senin için içim rahat nedense İn şa Allah yanılmam çünkü Mart annelerinde senin gibi çok kızlarımız var

Hayırlısı inşallah canım Allah razı olsun, iğnenin içindeki sivi bütün vücuduma yayıldı gibi hissettim inşallah şifa olur

Pik gördükten sonra çatlıyor ya kuzum. Örnek veriyorum;
21 Ağustos peak
22 Ağustos çatlama
23 ağustostan itibaren 1. Gün olarak sayılacak canım
Ben ateşim yükseldigi gün o günü 1. Gün sayıyorum kuzum çatladıgı için ateş yükseliyor

Dayanamadım Umutla bekliyorum 9. gün pazartesi yaparım, salı da yaparım. Adet olana kadar devam, Allah'tan ünit kesilmez. Ayrıca senin haberlerinde çok mutlu etti bizi, böyle güzel haberler bize de umut veriyor
Ayy ayni gün yumurtlamışız canım bende inşallah Salı günü yapmayı düşünüyorum

Kuzum senin ağrıların ne zaman başlamıştı yumurtlamadan sonra? Bel ağrın kasık ağrın olmuş muydu kasık ağrını hatırlıyorum da detayını vaktini hatırlayamadım. IADK
Sanki yumurtlama ağrım hep devam etmişti canım. Acı eşiği düşük olanlar hisseder diye bişey duymuştum. Tabi o sırada ben döllenme olarak yorumlamamıştım. Üşüttüm herhalde diyordum. Ayakta durunca da belim ağrıyordu. Bir de sonrasındaki ilişkilerimde çok ağrım olmuştu sağ kasığım çok ağrımıştı.

Bugün belim çok ağrıdı azıcık iş yapıyorum ağrı giriyor dinleniyorum geçiyor tekrar kalkıp dolanınca tekrar başlıyor. Ya bebek ya bel fıtığım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…