2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende çok özledim çok canım istedi. Yoksunluk çektim rüyalarımda içtim. Ama yinede içmedim. Yapılabiliyor yani. İnşAllah eşlerimizde bırakır bir gün

Yok kuzum boş bırakma mideni zaten. Öyle olunca çok kötü oluyoruz. Valla bulursan yemeklik bi şey bana da söyle nolur ben bulamadım
Mesela bu gün et tavuk dedim kesinlikle istemiyorum ne kadar desenlerde hamilelikte önemli yemek ama ne edeyim midem bulanıyor ondan en kolay bir şey yaptım rendeden patates soğan yumurta azcıkta un karıştırdım tavaya düzdüm her iki taraftan çevirerek kızartdım yanınada turşu salatalık ohh mis çok güzelde doydum

Bende çok özledim çok canım istedi. Yoksunluk çektim rüyalarımda içtim. Ama yinede içmedim. Yapılabiliyor yani. İnşAllah eşlerimizde bırakır bir gün
İnşallah kuzum ya çok istiyorum bırakmasını
Ahhhh ahhhh ben hiç et tavuk balık istemiyorum. Bu sabah zorla yumurta yedim ama zorla. Onu da istemiyorum. Süt de içemiyorum. Sadece yoğurt yiyebiliyorum

Hadi hayırlısı sonuç nasıl çıktı balım iyimi
Güzel gözüküyor tüpler açık dedi ama 3 kere ilaç verdi normaldede öylemi yapılıyor bilmiyorum belkide yapışıklık falan vardı. Yapılırken hafif bi acı oluyor ama akşamına çok fena gaz sancım oldu

Yok kuzum boş bırakma mideni zaten. Öyle olunca çok kötü oluyoruz. Valla bulursan yemeklik bi şey bana da söyle nolur ben bulamadım
Geçenlerde instagramda birine bi takipçisi tavsiye etmiş. 1 tane nohut yutuyorsun baya iyi geliyormuş. Kadın iyi geldi falan demişti. Mide yanmasınaydı ama galiba. Bi deneyin belki bulantıya da iyi gelir Umut dünyası. Sırayla denemek lazım galiba ne iyi gelir diye.

İnşallah kuzum ya çok istiyorum bırakmasını

Ahhhh ahhhh ben hiç et tavuk balık istemiyorum. Bu sabah zorla yumurta yedim ama zorla. Onu da istemiyorum. Süt de içemiyorum. Sadece yoğurt yiyebiliyorum
Sabah nedense bende yumurta yiyemiyorum öğlende olsa ama yiyorum yumurtamı..yoğurt unutuyorum yemeğe bu kadar takılmıyorum yemeklerde

Yumuşayınca olgunlaşmış olmuyomuydu o benimki yumuşuyor ama be bıleyım ya tadı kötü havuç bin kat iyi havuç tarlasını yemeye razıyım onu yemektense
Peynir seviyorsan canım zeytinyağ limon tuz peynir karabiber karıştır ez kızarmış ekmek üstüne sür efso oluyor

Ne güzel bakış açısı, ben de bu aksam aynen böyle düşünerek kendime gelebildim. Allah'a emanetiz hepimiz, gerekli olanı yapalım tedbirimizi alalım, takdir Allah'ın. Ya öyle olursa ya böyle olursa vs vs diye uzayıp gittikçe bunalıma giriyor insan. Dua ve tevekkül gibisi yok

Deneyeyim bari hiç sevmem ama olsun
Sabah nedense bende yumurta yiyemiyorum öğlende olsa ama yiyorum yumurtamı..yoğurt unutuyorum yemeğe bu kadar takılmıyorum yemeklerde
Ben genel olarak sağlıklı hiç beslenemiyorum ama işte sorun o

Evet herkes hamile kalsın gruba hamile grubu olarak devam edelim daha güzel olmaz mı

Evet kuzum öyle oluyor zamanla bırakırım umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…