2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İkinizden biri de çok güzel yapabilir 😂 bebeğim ben biraz geri planda yaşıycam bu ay o yüzden yeterince ilgilenemem diye düşünüyorum. Diğer topic gibi insanları ortada bırakmakta olmaz ☺️
Gecenin bu saatinde aklıma düştün kuzum melisaa93 melisaa93 hep duamdasın inşallah en kısa sürede o bebiş gelicek göbüşüne 😍👼💕

Yeni başlanıyor sende ben geceleri bile uyuyamıyordum mide bulantısından kalkıb meyve kesin yiyordum hala mesela yanımda yeşil elmayı bulunduruyorum.Baş dönmem çok fazlaydı korkuyordum bir gün bayılıb kalıcam ama ilerledikçe azalıyor
Meyve bile yiyesim yoktu 🥺 evet yer ayaklarının altindan kayıp gidiyor sanki çok kötü bir his

kızlaaaaar Plan kurdum kafamda. Şimdi çakşır kökü suyu sipariş vereceğim. Afranın mesajını favorileyen olmuş muydu bana kızacak şimdi 🙈favorileyen varsa bana yazabilir mi kullanım şeklini.
İnofolic kullanmaya devam edeceğim.
Ovu ve ateş takibi devam
Eşime keçiboynuzu da vereceğim bu ay.
Adetin 3.4 günlerinde doktora gideceğim artık o da ne derse yola devam. Mücadeleye devam.
A Afratafrac melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch Safransari Safransari tweeetyyy tweeetyyy Merve3553 Merve3553 bliiss bliiss beyons beyons @imagination forever Zumruduanka96 Zumruduanka96 IADK IADK @hamileyimmmm C Conqueror123 etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar
Afferim pes etmek yok

Son ana kadar dayanabilsem aslında ateşim bana hep doğruyu söylüyor ama bu ay 37 leri görünce aldandım. Dayanamayıp test yaptım.Demek ki aldanmamak gerekiyormuş bunu da ateş ile tecrübe etmiş oldum yine. Bakın kızlar nasıl düşüşe geçti. Teste gerek yok.Adet iki güne gelir. Canım ateş takibim benim. Safransari Safransari A Afratafrac melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 tweeetyyy tweeetyyy edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch O ozgeeeee1 @hamileyimmmm IADK IADK The Little Mermaid The Little Mermaid bliiss bliiss beyons beyons C Conqueror123 Merve3553 Merve3553 Zumruduanka96 Zumruduanka96

Eklentiler

• IMG_8259.jpeg
    IMG_8259.jpeg
    123,9 KB · Görüntüleme: 93
Son ana kadar dayanabilsem aslında ateşim bana hep doğruyu söylüyor ama bu ay 37 leri görünce aldandım. Dayanamayıp test yaptım.Demek ki aldanmamak gerekiyormuş bunu da ateş ile tecrübe etmiş oldum yine. Bakın kızlar nasıl düşüşe geçti. Teste gerek yok.Adet iki güne gelir. Canım ateş takibim benim. Safransari Safransari A Afratafrac melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 tweeetyyy tweeetyyy edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch O ozgeeeee1 @hamileyimmmm IADK IADK The Little Mermaid The Little Mermaid bliiss bliiss beyons beyons C Conqueror123 Merve3553 Merve3553 Zumruduanka96 Zumruduanka96
Ne güzel vücudunu çözmüşsün canım, bir dahaki aya bomba gibsin 😍 Eylül'de güzel haberi alacağız inşallah 😍🙏🥰

Hayırlısı olsun bitanem eylül ayı senin ayın olsun inşallah bomba gibi hazırlan güzelce büyüt yumoşları elbet olacak kuzum demekki şimdi zamanı degilmiş allah en güzelini bilir 🙏🙏🙏🙏

X