2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben çakşır ve hayıt çok içtim önceki aylarda. Evde de var hatta. İçerim canım. İnşallah şifasını görürsün bu ay 🙏🙏 inşallah güzel olacak dediğin gibi ♥️♥️
Peki faydasını gördün mü aşkım eşine de içirmiş miydin inşallah hepimiz faydasını görelim🥰🥰🤲🏻

Kuzum ilk haftalar kalkınca başım dönüyordu kaç defa hemşire ölçtü dedi çok düşük tansiyonunuz..sonra hiç tatlıya bakamıyordum kesinlikle..şimdi başım dönmüyor çok şükür tatlıda yiyorum😀
Ay darısı başıma kuşum.

Şöyle şimdi Allahım nasip etsin hepimiz hamile kalalım ama kalamazsak bir sonraki topikimizi sen yönetsen melisa ve sen diye düşüm melisacım istemedi peki sen sen bizi istemez misin🥰🥰🥰
Aşkım çok isterdim ama pazartesi okul açılıyor aşırı yoğun günler beni bekliyor her an her dakika giremeyebilirim yönetemeyebilirim. Okul öncesi öğretmeniyim uyum haftaları çok zorlu geçiyor ağlayan çocuklar alıştırma süreci kaçmaya çalışanları yakalama olayları yorgunluk yoğunluk toplantılar zümre toplantıları veli toplantıları kurul toplantıları derken ihmal edip yarı yolda bırakmak istemem😔 ben bir de hep telefondan giriyorum

Aşkım çok isterdim ama pazartesi okul açılıyor aşırı yoğun günler beni bekliyor her an her dakika giremeyebilirim yönetemeyebilirim. Okul öncesi öğretmeniyim uyum haftaları çok zorlu geçiyor ağlayan çocuklar alıştırma süreci kaçmaya çalışanları yakalama olayları yorgunluk yoğunluk toplantılar zümre toplantıları veli toplantıları kurul toplantıları derken ihmal edip yarı yolda bırakmak istemem😔 ben bir de hep telefondan giriyorum
Anladım canım sende haklısın ❤️

X