2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bu vitaminleri kullanan duyan var mı?
D661688E-ECDA-4178-BDA8-893F2C2A0B59.jpeg

Bana da birisi kız seninki dedi. Düşük tansiyon kız çocuk belirtisi dedi. Üstelik ağzıma tatlı süremiyorum hamile kaldığımdan beri içim almıyo. Eğer erkek çıkarsa ye tatlıyı çıkar hakkıyı yalan olacak 😬
Aay evet tatlıyı ben de yiyemiyorum, bugün yine attım ağzıma mide alev alev😂 dondurmaya falan bayılırım yemek mi dokundu bilmiyorum ama akşam dondurma düşüncesi bile midemi yaktı tatlı tatlı diye, şu an acayip midem bulanıyor 🥺 ben bugün rüyamda oğlum olduğunu gördüm 🐣 çok merak ediyorum ruyamdaki gibi mi olacak tersi mi çıkacak 😁

Bana da birisi kız seninki dedi. Düşük tansiyon kız çocuk belirtisi dedi. Üstelik ağzıma tatlı süremiyorum hamile kaldığımdan beri içim almıyo. Eğer erkek çıkarsa ye tatlıyı çıkar hakkıyı yalan olacak 😬
Kuzum ilk haftalar kalkınca başım dönüyordu kaç defa hemşire ölçtü dedi çok düşük tansiyonunuz..sonra hiç tatlıya bakamıyordum kesinlikle..şimdi başım dönmüyor çok şükür tatlıda yiyorum😀

Öyle soğr
BEbeğim bence bu iş için sen asıl biçilmiş kaftansın. Ama diliyorum allahımdan Eylül sonunda herkes gebe çıksın şu topikten. O yüzden pikve sonrasındaki 3 günü herkes kocasını öldürmeyi planlasa bile iyi geçirsin. Hamileyken acısı çok güzel çıkıyor merak etmeyin.

Kendinize şunu söyleyin, şu anda bu kavgadan sonra evi terk edip gitmiyorsam demekki barışacağız. O zaman atlayın boynuna gitsin. Sonrasında hayatı zehir edersiniz.

Ayrıca takviyeler kullanmaya ve ilişki sonrası hemen kalkmamaya devam. Yapabilen ovulasyon yapıp pik i yakalasın.

Bunları yaparken de kafanız rahat olabilir. Önemli olan kendinizi tamamen Allah'a teslim edin. Bu ay hayırlı ayınızdır umarım hepinizin 💕
İnşallah hepimiz hamiş kalalım canım benim Allahım sen duy sesimizi ama ihtimali düşünerek senin bizi yani bu topiki devretmen lazım birdahaki ay sonunda bende melisamı düşündüm ama istemedi çünkü bak kaç aydır burda o kadar pozitif enerji gördük motivasyon 10 numara bu güzel topikin devamı için düşündüm ❤️❤️🥰🥰herkesin enerjisi çok güzel buradaki enerjinin koybolmamsı lazım

X