2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum hiç bunları hesaplama. Ben de yaptım okudum ettim moralim bozuldu. Sen yapma. Ben 32.günde 174 ile öğrendim yani bu da yüksek bir değer değil mesela

Bence iyi yaptın canım kendini kısıtlamakta psikolojik açıdan senin rahat olmanı engelliyor bence. İstediğini yap, birkaç hafta gebeliği düşünmeden yaşamak sana çok iyi gelecektir.

Tüm kış ben. Ben gidip daha pahalı bi şey aldım ama

Kuzum hiç bunları hesaplama. Ben de yaptım okudum ettim moralim bozuldu. Sen yapma. Ben 32.günde 174 ile öğrendim yani bu da yüksek bir değer değil mesela
Nereye gitsem deger düşük diyorlar kuzum saglık ocagı öyle dedi doktorum çok sevindi ama lekem var diyince korktu kadın. Allaha dua ediyorum hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin kuzum. Sabah bi telaşla bakacam betama. Pazartesi 60 çıkmıştı 180 dan aşagı çıkmaması lazım

Sabahı beklicez mecbur kuzum

İkinizden biri de çok güzel yapabilir bebeğim ben biraz geri planda yaşıycam bu ay o yüzden yeterince ilgilenemem diye düşünüyorum. Diğer topic gibi insanları ortada bırakmakta olmaz
Ya of peki üzdü bu beni o zaman fnd_50 sana geliyorum aşkım bu teklifimle

Şuan inofolıc combım var kullandığım çörek otu tarçınım var reglının bıtmesini bekliyorum başım bende heh bırde öneri üzerine avocado yicem inşallah
Avokado da çok iyi diyorlar oh iyi düşünmüşsün kuzum şifa olsun uğur getirsin inşallah. Bi ben plansızım heralde. Bi kaç güne ben de yolumu bulacağım inşallah

İnşallah katlana katlana artsın kuzum içini ferah tut milleti boşver. Herkesin örneği kendine kuzum

kız kaç para şuan türkiyede aboooo taksıtleyse vay anam
Ben alırken 47ye aldım kuzum benden sonra peşpeşe coştu zamlar
Waauww wAuuwww wauuuwwww çatır çatır harcamışsın bak hamiş kaldın oooohhh sefan olsun
işte depresyon boyutumu tahmin et sen buradan gözüm görmedi. Öyle kötü bir hal. Ama çok şükür sağlıkla gelsin miniğim. Darısı isteyen herkese olsun

Oh
Oh olsun senin canın sağolsun başım benim bebişin güzel güzel resimlerini çekeceksin tabiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…