2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende mfk kullanıyorum daha doğrusu eşim o şekilde tedavi görüyor değerleri çok iyi arttı ama gebelik hala olmadı 3 ay kullandık 2 aydır da bekliyoruz siz nasıl yaptınız ?
Bende mfk kullanıyorum daha doğrusu eşim o şekilde tedavi görüyor değerleri çok iyi arttı ama gebelik hala olmadı 3 ay kullandık 2 aydır da bekliyoruz siz nasıl yaptınız ?
Kuzum ben iki ay hayıt macunu ve propolis balı kullandım. 2 aydır da mfk fodega athena adviktor kullanıyorum canım

3 agustos sat benim senin nezamandı buay çok ümidim vardı be kuzum nebilim çörek otu yaptım havuç yedim incir yedim ovü takibi yaptım yumurtlama çatlama aralıksız degerlendirdik hep ayakları diktim havaya kalkmadım yattım hep ama olmayınca olmuyo işte ne bilem:KK43:afracım infolic içmeyi bırakınca folik asite başladım dedi sandım benmi yanlış anladımki acep:)
Evet hamile kalınca ınofolic içmeye gerek kalmıyor. Folik asitle devam ediliyor canım.
Benim sat 8 ağustosta ama ben erken çatladım kuzum
Benim de yapmadığım şey kalmadı malesef olmayınca olmuyor. Gittim kendime bir sürü bikini aldım bugün. İki senedir hamile kalacağım bedenim büyüyecek diye bikini almıyordum. Gittim aldım artık. Malesef moralim iyi değil kuzum. 17. Ay olacak benimki. Umarım sen bir an önce görrürsün pozitifini canım

Bende hemen regl olsam modundayım bebeğim dört gözle regl bekliyorum. 2 gün önce ağla ağla içim çıkmıştı ama bugün rahatım. Regl olup hafiflemek istiyorum ☺️
Ah bebeğim ya ben anladım zaten senin öyle olduğunu, ondan üstüne gelmedim. Rahatladıysan iyi. Önümüzdeki ay için plan programını yaparsın yoluna devam edersin kuzum 🙏 var mı planın peki?

melisaa93 melisaa93 canım bak aklıma ne geldi çokta güzel geldi aklıma inşallah gerek kalmaz bu dediğime çünkü hepimiz hamiş kalırız
Eylül ayındada olmazsa bizim bir sonraki topikimizi sen açsan nasıl olur bence çok güzelde olur A Afratafrac hamiş malum 🥰bizi bırakacak
Bence çok mantıklı bişey geldi şuan aklıma kendimi öpesin geldi 🥰🥰😅😅

Sen de yarın daha iyi hissedeceksin eminim ☺️ Zaman soğutuyor içimizi
İnşallah kuzum ben de bi adetimle yüzleşsem de kendime gelsem. Bi de doktora gidecek miyim gitmeyecek miyim ona karar versem. Ciddi ciddi tüp bebek kafama takılıyor ama bi doktorumla görüşmem lazım önce. Şuan sadece kafa karışıklığım var. Sinirden gittim bir sürü bikini aldım bugün. İki yıldır bedenim büyüyecek diye almıyordum. Bikiniden çıkardım hıncımı.

İlki 358di batım Pazardi geçti canım, bence senin oğlun olcak erkek çocuğuna hamile olanlar unutkan olurmuş 😂
Ayyyy kızzz var ya inan hiç gülesim yoktu moral bozuklugundan güldürdün beni allah razı olsun bitanem gönlünden geçeni saglıkla nasip etsin inşallah su gibi kolay geçsin hamileligin çok aminnn. Yarınki betam güzel gelirse sevinecem inşallah kuzum

melisaa93 melisaa93 canım bak aklıma ne geldi çokta güzel geldi aklıma inşallah gerek kalmaz bu dediğime çünkü hepimiz hamiş kalırız
Eylül ayındada olmazsa bizim bir sonraki torpilimizi sen açsan nasıl olur bence çok güzelde olur A Afratafrac hamiş malum 🥰bizi bırakacak
İnşallah hamiş kalalım ama bu fikri kesinlikle destekliyorum melisaa93 melisaa93 veya fnd_50 fnd_50 biriniz olmalısınız 🙏

Hiçbir şey için geç değil kuzum. Önünüze bakıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Siz de çakşır kökü suyu deneyin isterseniz. Ovu testlerini de al koy kenara♥️ inanıyorum her şey çok güzel olacak. Bol dua ve sabır🤲🏻♥️
Ben çakşır ve hayıt çok içtim önceki aylarda. Evde de var hatta. İçerim canım. İnşallah şifasını görürsün bu ay 🙏🙏 inşallah güzel olacak dediğin gibi ♥️♥️

İlki 358di batım Pazardi geçti canım, bence senin oğlun olcak erkek çocuğuna hamile olanlar unutkan olurmuş 😂
Şimdi burdan kendime pay çıkarmaya çalışıyorum batın pazardı ilk betanı salı mı verdin yani 2 gün geçtikten sonra. Benimde bugün verdigim beta 2 gün geçmiş olacakda sonuçlar yakın olacak mı merak ettim

Şimdi burdan kendime pay çıkarmaya çalışıyorum batın pazardı ilk betanı salı mı verdin yani 2 gün geçtikten sonra. Benimde bugün verdigim beta 2 gün geçmiş olacakda sonuçlar yakın olacak mı merak ettim
Pardon dündü bat 1 gün geçmiş oluyor

Canım ben konuşmaları takip edemedim. Senin var mı bu ay yaptığın özel bi kür içecek takviye birşey?
Şuan inofolıc combım var kullandığım çörek otu tarçınım var reglının bıtmesini bekliyorum başım bende heh bırde öneri üzerine avocado yicem inşallah 😅

Ayyyy kızzz var ya inan hiç gülesim yoktu moral bozuklugundan güldürdün beni allah razı olsun bitanem gönlünden geçeni saglıkla nasip etsin inşallah su gibi kolay geçsin hamileligin çok aminnn. Yarınki betam güzel gelirse sevinecem inşallah kuzum
Amin canım benim çok teşekkür ederim🙏 hep gül inşallah, yarın da güzel sonuçlar alacaksın inanıyorum su gibi geçecek inşallah ikimizin de hamileligi❤️

Herkesin hamileliğine göre değişir canım o yerleştiği yere gore bile değişiyormus ben de epeyi bir baktım da hiç kimsenin benzer değil değerleri inşallah yüksektir 🙏 ben de bugünü çok merak ediyorum ama bir türlü çıkamadı

Eylül ayındada olmazsa bizim bir sonraki topikimizi sen açsan nasıl olur bence çok güzelde olur A Afratafrac hamiş malum 🥰bizi bırakacak
Bende bugün diyordum ki A Afratafrac ne kadar sabırlı ne güzel idare ediyor topici ben yapamazdım diyordum 😂😂 ne kadar farklı şeyler hissetmişiz

X