2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

4 gün var daha bişey olsa silik de olsa çıkardı dimi freely test almıştım. Ona göre siparişlerim veriyim bende Çakşır kökü ve çörek otuna başlıcam birde ilk defa ovulasyon testlerine başlıcam hangi test daha iyi ona göre alıyım. Birde hamile bir arkadaşım doktor söylemeden folik asit almamamı söyledi bebek de problem yaratabiliyormuş 🙏 fnd_50 fnd_50 birde böyle deneyelim bakalım Eylül ayı kazananları da biz oluruz belki @edahandro ❤️🙏
İnşallah kuzum ben İnnovitanın ovulasyon testlerinden çok memnun kaldım. Bir bebenin günlüğü de kullandım ama bu ay yine innovita alıcam. Çörek otu organik bulmamız lazım değil mi onu düşünmedim ben yapsam mı yapmasam mı diye ama çakşır kökü suyu aldım iki şişe ♥️ umarım sağsalim gelir kargodan

Bende artık tek bir doktora emanet edecegim kendimi.
Özelde de en basit kan tahlili bile 900
Ama şimdiye kadar bir doktorada tam tedaviye başlamadım da ne oldu, aylar geçti kucağım boş. Ondan artık 3 e 5 e bakmiyacam. Ne derse yapacağım. Önümüzdeki adet dönemi aşılamaya başlayacağız bakalım.
İnşallah o kadar haklısın ki. Zaten en son bu ay oldu hormon tahlillerim ama ne derse yapıcam doktor. Allahım inşallah bu ay güzel olur her şey🤲🏻 aşılaman tutar inşallah canım benim 🤲🏻🌸 Allahım kimsenin emeklerimi zayi etmesin inşallah

Gebelik öncesinde 3 ay folik asit kullanmak önemli canım. Çok yüksek doz kullanma günlük 200 ug yada 400 ug iyidir. Hamile kalırsan zaten dozajı doktorun ayarlar. Mesela folik asit hiç kullanmamış ve hamile kalmış birine yüksek doz veriyorlar depoları doldurmak için. Ama bizim gibi planlayanlara yüksek doz uygun değil.
Anladım kuzum benimkide 400g inşallah etkisini görürüm 😍senin nasıl gidiyor🥰

Süpersin kuzummm plan yapmak her zaman iyi hiissettirir 💃💃💃💃 ben de depresfilikten çıkıp plan yapsam iyi olacak da hiç canım istemiyor. Doktora bile gitmek istemiyorum. Tatilde çok alkol aldı eşim. Sperm kalitesi düşmüştür belki. Aşılama olacak olursa etkiler belki bilemedim kafam karıştı. Amaaaaaaaan düşünemiicem kendim için.. ama sana sevindimmmm, seni destekliyorum arkandayım kuzum 💃💃💃💃
Hiçbir şey için geç değil kuzum. Önünüze bakıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Siz de çakşır kökü suyu deneyin isterseniz. Ovu testlerini de al koy kenara♥️ inanıyorum her şey çok güzel olacak. Bol dua ve sabır🤲🏻♥️

A Afratafrac fnd_50 fnd_50 melegim can melegim can @IADK melisaa93 melisaa93 @edahandro kızlarrrr sizin engin bilgilerinizden yararlanmk istyrm infolic doktor yazmadan kullanabilirmiym bide mavi kutu pembe kutu diye ayrımımı var farkını neki canımlar
Aşko kullanabilirsin folik asit. Ben iki aydır kullanıyorum yumurtlamamı öne çekti çok faydasını gördüm. Pembe olanı, kilo endeksin 25 in altındaysa, mavi olanı kilo endeksin 25 in üstündeyse kullanıyorsun. İçerik olarak aynı ama kiloya göre kullanılıyor.

Seviyorum seni. Paylaştılar mı bilmiyorum burada kuzum. Çakşırı mecitefendi kullandık. Trendyoldan almıştım. Bardağın 4/1 i çakşır suyu olacak 4/3 ü normal su olacak.

• İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.
Ben de seni seviyorum 😍😍😍😍😍😍 canım afram kıyamaz bana❤️❤️❤️ evet arkadaşlar paylaştı favoriledim 🥰 bu ay senin yolundan gideceğim yine. Pozitif, inançlı ve sabırlı şekilde. Bardak çay bardağı mı kuzum su bardağı mı bu arada

X