2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok teşekkür ederim hamilelerin duası kabul olurmuş 🤗🌸

Ben çok severim avokado Zumruduanka96 Zumruduanka96 olgunlaşmış olanı balla da yiyebilirsiniz. Çöpe atmayın ay yazık bir tanesi olmuş 30 lira 😂
Ayyy ben avakadoya limon sıkıyorum bolda sarımsak dövüyorum üzerine döküp öyle yiyorum başka türlü yiyemiyorum

Çok teşekkür ederim hamilelerin duası kabul olurmuş 🤗🌸

Ben çok severim avokado Zumruduanka96 Zumruduanka96 olgunlaşmış olanı balla da yiyebilirsiniz. Çöpe atmayın ay yazık bir tanesi olmuş 30 lira 😂
Valla burda kaç para hiç bilmiyorum ki türkiyede herşey çok pahalı zaten ben orda yaşasam aç kalırım yücemden değil ama boşa masraf yapmaya bayılıyorum özellikle test almaya bayılıyorum 🤣bakalım dneıcem bu ay

Ayyy ben avakadoya limon sıkıyorum bolda sarımsak dövüyorum üzerine döküp öyle yiyorum başka türlü yiyemiyorum
O da olur her türlüsüne bayılırım sade bile yemisligim var 😂 denemediysen balla deneyebilirsin
Valla burda kaç para hiç bilmiyorum ki türkiyede herşey çok pahalı zaten ben orda yaşasam aç kalırım yücemden değil ama boşa masraf yapmaya bayılıyorum 🤣bakalım dneıcem bu ay
Aa doğru sen yurt dışında yaşıyordun. Burada hayat mücadelesi veriyoruz survivor mübarek 😂 çok faydalıymış ya zorla kendini azıcık

O da olur her türlüsüne bayılırım sade bile yemisligim var 😂 denemediysen balla deneyebilirsin

Aa doğru sen yurt dışında yaşıyordun. Burada hayat mücadelesi veriyoruz survivor mübarek 😂 çok faydalıymış ya zorla kendini azıcık
Zorlıcam bakalım nasıl yıcem ben onu ne zaman yemelıyım

kızlaaaaar Plan kurdum kafamda. Şimdi çakşır kökü suyu sipariş vereceğim. Afranın mesajını favorileyen olmuş muydu bana kızacak şimdi 🙈favorileyen varsa bana yazabilir mi kullanım şeklini.
İnofolic kullanmaya devam edeceğim.
Ovu ve ateş takibi devam
Eşime keçiboynuzu da vereceğim bu ay.
Adetin 3.4 günlerinde doktora gideceğim artık o da ne derse yola devam. Mücadeleye devam.
A Afratafrac melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 @edahandro @golden-snitch @Safransari @tweeetyyy Merve3553 Merve3553 bliiss bliiss @beyons @imagination forever Zumruduanka96 Zumruduanka96 @IADK @hamileyimmmm @Conqueror123 etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar
Çabalarının karşılığını alacaksın inşallah canım😊

X