2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben eczacıya sorup aldım folikasiti yazdığın beni tedirgin etti birax doğrusu
Gebelik öncesinde 3 ay folik asit kullanmak önemli canım. Çok yüksek doz kullanma günlük 200 ug yada 400 ug iyidir. Hamile kalırsan zaten dozajı doktorun ayarlar. Mesela folik asit hiç kullanmamış ve hamile kalmış birine yüksek doz veriyorlar depoları doldurmak için. Ama bizim gibi planlayanlara yüksek doz uygun değil.

Ben araştırdığımda pembe kutu şase şeklinde olanın daha etkili olduğu yazıyordu onu kullanmistim canim, bu arada Dr yazmadan kullanabilirsin bi zararı yok folik asit ve inositol iceriyor

Hahahah valla bende böyleyim adetim bittiği günden beri yumoşuma iyi gelsin diye ne bulursam atıyorum ağzıma avokado yemekten midem bulandı (ki normalde çok severim )
Ay bı avokadom eksikti onu yiyemem ya son 1 gün sonra Allah’ın izniyle başlıyorum bomba gibi geliyorum

Benim gittiğim sağlık ocağında öğlen 3ten sonra çikiyordu hep canım, ebe dr'la birlikte sistemden baktı (başka bir dr) sistemde de görememiş, benim aile Dr HCG hariç testler mi istedi anlamadım
Bulunduğun yerin devlet hastanesinin tahlil sonuç yerine girip görebilirsin canım googleye yaz TC nonu gir hemen sonucunu görebilirsin

Tamam kuzum teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…