2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sağlık ocağınamı verdın aşkım testi ertesi güne çıkmıyormuş sonuçlar normalde
Benim gittiğim sağlık ocağında öğlen 3ten sonra çikiyordu hep canım, ebe dr'la birlikte sistemden baktı (başka bir dr) sistemde de görememiş, benim aile Dr HCG hariç testler mi istedi anlamadım 🙄

Kızlar ben de haftaya perşembeye randevu aldım hsg için anestezili çekilecek ameliyatımı yapan doktor yine. Çok tedirginim ama inşallah güzel sonuçlarla çıkarım 🥺🙏🏻
Tertemiz çıkar inşallah🤲 zaten hiçbirşey hissedilmiyo 10 dakika içinde cıkarsın bende geçen ay çekilmiştim

Olabilir kuzum tabi ki. Benim bulantım var ama kusma vs yok. Bazıları hastanelik oluyor biliyorsun. Herkesin farklı. O haftalarda çok midem yanıyordu hala yanıyor felaket
Evet aç kalırsam midem yanıyor benim de ama bende reflü var zaten sanki herşey normalde olan şeyler gibi hamilelikle ilgisi yok gibi geliyor 🙄

Canım özelde de aynı lab olmuyor 🙄 özel sağlık sigortam var ama geçen acilden giriş oldu 480 lira gibi bişey ödemiştim sağlık sigortam Dr yönlendirmesi olmayınca devreye girmiyor 🙄🥴
Allah allah ne sacma sapan iş ya.ben ozele gıdıp dırek hcg testı vermek ıstıyorum dıyorum danısmaya,120 tl mı ne cıkıyor.sonucumda tam 1 saat sonra cıkıyordu.coşmuşlar ıyıce bı kana 480 tl nedır

Evet aç kalırsam midem yanıyor benim de ama bende reflü var zaten sanki herşey normalde olan şeyler gibi hamilelikle ilgisi yok gibi geliyor 🙄
Yok yok kuzum kendini sıkma lütfen. Gerçekten normal. Ben de çok takıyordum başta. Ama artık saçmalama diye kendimi zorluyorum. Herkes farklı aynı şeyleri bekleme

X