2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aldım ben de melisaa93 m yardımcı oldu sağ olsun iki şişe aldım. Birlikte içeriz eşimle. Ovu testi de ilerleyen günlerde alırım inşallah hadi bakalım yeni ay yeni umutlar

Valla 2 senedir evdeyim hiç çalışamam gibi geliyo şuan hatta ben nasıl çalışmışım
Çok zor çok Şuan ilk haftalar gözümde büyüyor aslında ben işimi çok seviyorum ama şu uyum süreci çok zor çocukları okula alıştırmaya çalışmak, veliler bir yandan, 6 saat içeride bir tuvalet ihtiyacına bile gidemiyoruz ya zorlukları çok ama seviyorum yine de

Canım çok şükür pozitifsin, olumlusun çok sevindim. Stres herşeyi daha da kötü ediyor. Olmuyorsa da var bir hayır belki Rabbim bizi istemeyeceğimiz bir durumdan koruyor. O sana en güzelini verecek inşallah. Bomba gibi geliyorsun

Seviyorum seni. Paylaştılar mı bilmiyorum burada kuzum. Çakşırı mecitefendi kullandık. Trendyoldan almıştım. Bardağın 4/1 i çakşır suyu olacak 4/3 ü normal su olacak.

• İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.

Aynı çocukların o alışma süreçleri çok zor ama güzeldi ya bende seviyordum çocuklardan çok aileler zorluyo zaten canım

Süpersin kuzummm plan yapmak her zaman iyi hiissettirir ben de depresfilikten çıkıp plan yapsam iyi olacak da hiç canım istemiyor. Doktora bile gitmek istemiyorum. Tatilde çok alkol aldı eşim. Sperm kalitesi düşmüştür belki. Aşılama olacak olursa etkiler belki bilemedim kafam karıştı. Amaaaaaaaan düşünemiicem kendim için.. ama sana sevindimmmm, seni destekliyorum arkandayım kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…