2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım kanama alanını da çok takma kafana benim arkadaşımında vardı ve dün sağlıkla doğum yaptı hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah

Eşim gitti ya, eşin internete bakmasın endişelenecek bişey yok şimdilik demiş, bu adivite mi nedir o test yapılacak bi de toksoplazmanin tekrarı gerekiyor
Anladım kuzucum ınternete bakma o zaman.kötü bısey yok bence.bagısıklık gıbı bısey sanırım.yaptırırsın ne gerekıyorsa ıcını ferah tut

bugün asistanıyla görüştüm 3 aylık eş paketi önerdi oda ama 10 bine yakın ücreti şuan bütcemizi aşıyorinfolic okumuştum burda kendiliğimden adet olunca onamı başlasam diyorum nasıl içicem nezaman içicem onuda bilmiyrm ama bi umuttur ne bilim

nsallah kuzum cok tesekkur ederm su ana kadar bulamadım.. ya bebıslermız saglıklı olsun da gerısı hallolur rabbımın ıznıyle ınsallah...

ınsallah canım cok tesekkur ediyorum sana.. bu geçici doktordu aslında. hem ozele gıdıyordum hem de devlete.. kımsenın dedıgı bırbırını tutmuyor. bu bence neden bana gelmedın dıye trıptrıp oldu sanıyorum..

Bende SS almıştım canım atayım dedim bu ay Güzel haberler vericez inanıyorum

Eklentiler

• IMG_20230817_173302.jpg
    169,5 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…