2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

4 gün var daha bişey olsa silik de olsa çıkardı dimi freely test almıştım. Ona göre siparişlerim veriyim bende Çakşır kökü ve çörek otuna başlıcam birde ilk defa ovulasyon testlerine başlıcam hangi test daha iyi ona göre alıyım. Birde hamile bir arkadaşım doktor söylemeden folik asit almamamı söyledi bebek de problem yaratabiliyormuş fnd_50 birde böyle deneyelim bakalım Eylül ayı kazananları da biz oluruz belki edahandro

Yav ben bı düzgün bal bulamadım şuan sadece elimde çörek otum var @Afratafrac melisaa93 ne yapayım ben şimdi bu kendi başına bi işe yararmı

Son düzenleme:
Bende hemen regl olsam modundayım bebeğim dört gözle regl bekliyorum. 2 gün önce ağla ağla içim çıkmıştı ama bugün rahatım. Regl olup hafiflemek istiyorum

Doktor da trip yapar mı canım ilginçler cidden. İnsanın kafası karışıyor tabi herkes farklı konuşunca. Sen guvendigin bildiğin doktordan devam et ozaman en iyisi
Aldım ben de melisaa93 m yardımcı oldu sağ olsun iki şişe aldım. Birlikte içeriz eşimle. Ovu testi de ilerleyen günlerde alırım inşallah hadi bakalım yeni ay yeni umutlar
Hadi hayırlısı ozaman ne diyordu denizciler vira bismillah mi

Yüksek dozda alma canım günde 400ug iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…