2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A
Henüz gitmedim canım, bugün tekrar beta verdim 3-3:30 gibi çıkardı sonuçlar sınav sonucu bekler gibi sayfa yeniliyorum hala bişey yok dr'uma yazcam 2 sonucu ona göre gidicem
aaa saatide gelmiş neden çıkmadı acaba vallahi doğru dedin hamile kalmaya çalışmak bi sınav betalarda sınav sonucumuz

Canım akışına bıraktım adeti bekliyorum muhtemelen pazar günü gelir bugün bir tık düştü ateş. 3 güne iyice düşer
Canım bundan sonra ne yapacaksın, aynı doktora mi gideceksin, yine klomen mi kullandirir acaba ?
Bazı doktorlar üst üste klomen kullandirmiyorlar, etkisinin ertesi ayda devam ettiğini için.

Canım bundan sonra ne yapacaksın, aynı doktora mi gideceksin, yine klomen mi kullandirir acaba ?
Bazı doktorlar üst üste klomen kullandirmiyorlar, etkisinin ertesi ayda devam ettiğini için.
Yok canım aynı doktora gitmicem çünkü ben yan ilçedeki doktora gittim mecburen bu ay. Normalde hep denizliye sağlık hastanesine gidiyordum ordan bir doktor seçeceğim anlatacağım süreci yine. Bakalım artık artık o gideceğim doktor nasıl yol izler bilmiyorum

Kızlar toksoplazma sonuçlar böyle, bazıları pozitif bazıları negatif, ne demek oluyor var mı fikriniz? @Niqu @Tweeetyy doktoruma yazdım henüz cevap gelmedi merak ettim
Kuzum bazılarının yanında y yazıyor. Yüksek galiba. Ama ben hiç anlamıyorum. Doktorun cevabını bekle kuzum. Bazen su iç diyorlar bazen ilaç veriyorlar. İnternete bakma lütfen bizi mahvediyor

Yeni gideceğin doktora şuan yaptığı tedaviyi anlatırsın kuzum. Bir daha aynısına gerek yok diye düşünüyorum çünkü

Şu an yine mahvolmuş durumdayım doktordan da cevap gelmedi bi türlü
Kuzum sakin ol lütfen sakin ol. Bak inan hiçbir şey olmayacak. Bunlar senle ilgili sonuçlar bebekle ilgili değil. Ve başlarda ilaçlarla destekleniyor. Lütfen boşuna endişe edip kendini bebeğini üzme. Bak ben sana sürecimi anlattım tıpatıp aynı şeyleri yaşadım diyorum. Benim testleri geç yaptırma sebebim randevu bulamamak istanbuldaydım sağlık ocağı da hepsini yapmıyordu. Fakültede yaptırdım doktor yaptırmamı önerdi ileriki haftalar için hastalık olabiliyor dedi. Bak başında yaptırdın mis gibi. İstersen doktoru ara

Sevindim canım inşallah devam etmez betan da güzel bi şekilde artmıştır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…