2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allahım yine üzülecek bir şey bulmuş, bağrımı yırtçam yeterrrr üzülme artık her şeye, vajinal görmüş işte muhteşem haber bu. Çoook çoook sveindim. Kendini strese sokma artık, bu tüm hamişler için geçerli.Azıcık tadını çıkartın ya evhamlanmayın Sağlıkla alın inşallah kucağınıza

Ay ağzın bal yesin hepsini silkeleyip kendine getirirsin sen

Aynen canım maalesef agzi olan konuşuyor işte.
Sen nasilsin
Ben de saldım biraz kendimi canım folik asitimi içmeyi unutuyorum günlerdir. Salınca tam saliyorum ovulasyon bir gün koyu bir gün açık renk kafayı yedirtecek bana, eşim de bugün hasta oluyorum diye mesaj atmış bu hafta yumurtlarim herhalde diye düşünüyorum ama nasıl olacak bilmiyorum yoruldum süreçlerden enerjim tükendi sen nasilsin geçti mi yumurtlama

Eşimde öyle diyor ama ne edeyim gelişmicek diye korkum bitmiyor

Güzel günler göreceğiz beraber canım evet benim yumurtlamam geçti beklemedeyim canım geçen ay yumurtlamayi tutturdum ama olmadı bakalım bu ay umarım olur senden de güzel haberler bekliyorum hasta masta yapacak birsey yok vallahi boynum tutulmustu yine de denedim

Sagol canım Amin.Allah sanada nasip etsin

Eşimde öyle diyor ama ne edeyim gelişmicek diye korkum bitmiyor
İnsanız, elbette korkacağız. Bu sevinmek kadar doğal bir duygu aslında. Ancak aşırıya kaçmamak lazım. Müdahale edemiyorsak kafayı rahatlatmaya bakacağız. İyi düşünelim iyi olsun her zaman. Yoksa stres, üzüntü bizim vücutlarımızı daha kötü etkiliyor.

Birdahaki gidişine karından keseyide bebegide göreceksin inşallah canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…