2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar merhaba. Sanırım bu ay ki gebelerdende silindim…… Normalde çok ağrılı adet dönemi geçiririm ama bu defa bir farklılık var gibi. 15 ağustosta ovülasyon takibiyle yumurtlama günü olduğunu tespit ettim. 15,16,17 ağustosu değerlendirmiştik. Yumurtlama gününden 15 gün sonra yani bugün kahverengi şekilde biraz akıntım oldu hafifte kırmızıydı saat 2 civarı bunu farkettim o saatten bu saate kadar pedi doldurmadı bile ve hiç ağrım yok. Yerleşme kanaması olabilir mi?

Siz ayrı bir ailesiniz onlarla aynı düşünmek aynı hareket etmek zorunda değilsiniz. Baştan net olmakla istediklerini yapmamakla iyi yapmışın. Sahte samimiyet göstermek yerine böylesi daha iyi bence
Evet yakın arkadasım benden 2 sene önce evlendi o baya sıkıntı çekti başta iyi olmak için her söylediklerini yaptı sık sık gitti. Şimdi çok sıkıntı çekiyor aile yüzünden eşi ile kötü oluyor. Yavaş yavaş alışıyorum ben zaten onlarda böyle kabul etsin beni dedim

Kizlar benim adetim 7 eylul ama karnımda adet agrisi bagirsak hareketi birde ben surekli adet olacakken bol su içerim hepsi var sizce bu ay olmamsmidir yada boyle ayni adet belirtileri yasayip hamile kalan varmi adetm icinde cok erken 12 Ağustos ta olmustum daha

Güzel haberler almış olmana o kadar sevindim ki sürecin hep böyle olumlu gitsin inşallah

Kuşlar Bune ya hepiniz kv dertli bizde de tam tersi kayınvalidemi çok severim bizi çok düşünür ama kayınpederim sorun bana karışmaz birley demez ama eşimin herşeyine yorum yapıyor eleştiriyor sinir oluyorum

Baştan nasıl davranırsanız öyle gider. Mesafe iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…