2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aman canım dikkat et kendine tansiyonunada dikkat et bak oda çok önemli dinlen mümkün oldukça ama çalışıyorsun da

Aaa aaa neden kuzum sen bizim şen şakrağımızsın ne oldu sana
Bilmiyorum ki balım ya hiç bişey yapasım yok üzerimde bi ağırlık var baş ağrısı yapıyo tükenmişlik sendromu yaşıyorum galiba kendimi etkisiz görüyorum şuan mutluluk hormonum azaldı galiba

İnşallah canım beklemekten başka çarem yok. Keşke zamanı ileri alabilsek sonucu görebilsek ama işte mümkün olmuyor ya
Öyle kusum zaten en cok yoran sey zamanının belli olmaması, yoksa bilsek tarihi kafada bitiririz, hayat bu yüzden hic ummadıgımız zamanlarda gelenlerle sürprizli güzell icini ferah tut daha öncede oldu vakti gelince de olacak

Olur kuzum arada öyle. Hepimiz insanız her zaman insanın modu yüksek olmuyor. Bunu da yaşamak lazım arada. Ama düştüğümüz yerden de yine biz kalkıyoruz ayağa. Sen çabuk bırakırsın bu tükenmişlik sendromunu en geç yarın yine zıpır gibi olursun

Benim de kocam bana çok düşkün. Sürekli bir şey dediler mi canın sıkıldı mı soruları var. Kendi kendine anneme gidelim demez ben dersem gideriz. Kayınvalidem de bazen kendi kendine kırılması var gelip gitmiyoruz diye ama haftasonu sadece kocamla vakit geçirmek istiyorum aynı zamanda üni sınavlarıma gidip geliyorum yoğunuz bizde. Ama ilklerde çok tepki gösterdiler kocama yani bana düşkün diye sanki onları unutmuş gibi yaptılar ama alıştılar artık. Ben bir de sürekli git gel sevmiyorum yani evde başbaşa daha cok seviyorum ama tabii aile diye bayram seyran haftada 1 görüşüyoruz ama göçmenler bir de sıkı fıkı istiyorlar

Hadi inşallah inşallah kendime gelir gibiyim bazen oluyo canım dediğin gibi yarına bişeyim kalmaz

Benim idrar yollarımda enfeksiyon çıktı kuzum doktorun aradımçagırdı şimdi yarın gidecem zaten daha henüz bişe göremez
Bende de tiroid var belki dozunda yükseltme yapar mı acaba hamilelikte doz yükseltiliyor diye biliyorum da onun için emin olamadım kuzum. Bu arada mide yanması var mı ben bugün çok kötü belli bu hamileliğimde çok zor geçecek ağzım boş durmuyor bişey yemeğince midem bi tuhaf ağzımın içi zehir oluyor yiyince de mide yanmasından duramıyorum eyvah eyvah

Elim agağım titriyor üzüntüden yanlışlıkla diğer gruba yazmışım burası diye neden kimse cevap vermiyor diyoeum bide

Siz ayrı bir ailesiniz onlarla aynı düşünmek aynı hareket etmek zorunda değilsiniz. Baştan net olmakla istediklerini yapmamakla iyi yapmışın. Sahte samimiyet göstermek yerine böylesi daha iyi bence

İlacını değiştirebilirler canım ihmal etme git sen

Siz ayrı bir ailesiniz onlarla aynı düşünmek aynı hareket etmek zorunda değilsiniz. Baştan net olmakla istediklerini yapmamakla iyi yapmışın. Sahte samimiyet göstermek yerine böylesi daha iyi bence
Amaan hepsı aynı yawkendi işlerıne geldıgı gıbı hersey,ınsallah bızler oyle olmayız bıgun,gercı olmayan olmuyo benımde abım var annemler asla karısmaz asla duygu sömürüde yapmazlar.garıp ya bu sıkbogaz eden ınsanlar,bencıl malesef ozellıkle iç anadolu mantıgı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…