2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ovulasyon bi yap bakalım varsa fnd_50 fnd_50 de ovulasyon yaptı koyuydu canım ateşten de şüpheleniyoruz onun zaten inşallah yarın gebelik testinde de çift görecek sende görürsün inşallah canım 🙏
İnşallah inşallah bu defa çok çabaladım inşallah görürüz hepimiz pozitifleri

Kuşlar Bune ya hepiniz kv dertli bizde de tam tersi kayınvalidemi çok severim bizi çok düşünür ama kayınpederim sorun bana karışmaz birley demez ama eşimin herşeyine yorum yapıyor eleştiriyor sinir oluyorum
Bende severım hepsını sevgı ayrı kendılerını düşünmeleri bencıl olmaları ayrı😂

Kızlarrrr bisey sorucammm ınnovıtanın gebelık testını kullanan varmı kuruma cızgısı yapıyor deıl mı dün yaptım 10 dk sonra çöpe attım ama şimdi baktım ikinci çizgi silik kesın kuruma cızgısıdır

Kızlar ben hiç iyi değilim ruhsal olarak çok kötüyüm ağlaya ağlaya bi hal oldum bugün bunları yazarken bile ağlıyorum kendimi mutsuz hissediyorum 😢😢😢

Kızlarrrr bisey sorucammm ınnovıtanın gebelık testını kullanan varmı kuruma cızgısı yapıyor deıl mı dün yaptım 10 dk sonra çöpe attım ama şimdi baktım ikinci çizgi silik kesın kuruma cızgısıdır
Fotoğrafını at canım bakayım ben kullanıyordum innovata evet kuruma çizgisi çıkartıyor

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    117,1 KB · Görüntüleme: 89
X