2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynen öyle vallahi iç Anadolu’da çoğu ailede böyle. Kv’ler hep benim dediğim olsun benim sözüm geçsin istiyorlar. Görümceler görümcelik yapmaya çalışıyor. Allahtan gözümüz açıkta yemiyoruz bu numaraları

Kızlar benim bugun kontrolum vardı
Çok şukür hersey yolunda
Sata göre 11+6 ultrasona göre 11+3
Gecen seferde 3 gün gerideydi
Ense ve burun kemiği çok iyi dedi
Kistim daha da küçülmüş
Kalbi dakikada 166 çıktı
10 gün önce 175ti..
Günde 1 oksapar iğneye devam...

İkili test istemedıgımı yıne konustuk
Fetal dna konusunda da çok kararsız kaldım, uzun uzun ikili testi anlattı, konuştuk ve kan verdim, sonucu 1 haftaya çıkar dedi.

Daha net bişey dıyemeyiz ama
kıza benziyor deyince mutluluktan uçtum

Doktora gidince sor kuzum. Ben tansiyon düşüklüğü yaşamadım sadede acıkınca çok mide bulantısı yaşıyorum hemen yemem lazım

Oyyy gözünaydın kuzum

MaşaAllah maşaAllah her şey çok güzel sağlıkla devam etsin sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah canım benim kız ihtimalinin yüksek olmasına da ayrıca sevindim

İki gün önce midem çok yandı kuzum birde aç olmadamda midem sıyrılıyor ama canım bişe istemiyor. Daha bıgün sabah güzel yedim. Saglık kabinine git hem beta baktır hem idrar hemde tiroidlerine baktır bendede hamilelikte yükseliyor tiroidler onun için baktırdım normal çıktı. Bence sende yarın tahlillerini yaptır cuma yada pazartesi git doktoruna. Benim yaşımda 35 hormonlarım çok sıkıntılı idi çagırması iyi oldu 10 gün sonra telrar çagırır betam saglıklı artarda inşallah o zamanda kesemizi görürüm benim şuan son adete göre 4+4 gözüküyor ama ikinci yumurtam döllendi benim oda ayın 16sında çatlamıştı

Harika haberler canım,gözün aydın

Maşallah kuzum kalp atışı yüksek kız bebiş geliyor o zaman saglıkla gelsin inşallah oglun vardı degil mi

Bizim sağlık ocağına yarın gitsem pazartesi anca çıkar kuzum sonuç öyle hemen çıkmıyor ki maalesef

Maşallah maşallah canım fetal DNA bir gün bebeğim olursa ben yaptırmayı düşünüyorum yaştan dolayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…