2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy Allah kucağına almayı kokusunu duymayı da nasip etsin inşallah kaç gündür o kadar stresliydin ki artık rahat bir nefes alabilirsin
Evet günlerdir resmen kalbimin üstünde öküz oturuyor gibiydi . Dün sabaha kadar ayetel kürsi Meryem suresi falan okudum dinledim . Karından gözükmedi ilk beta istedi çıkınca gel ona göre vajinal vakalım dedi değeri görünce ağlayarak girdim noldu diyo içerdeki herkes sonucu gördüm dedim ilk kez hamileyim dite ağlayan görüyoruz dediler doktor baktı hemen gözüktü nokta kadar bişeydi buz gibi su döküldü sanki o anda başımdan aşağıya öyle bir rahatlama geldi

Merhaba bugün adete 7 gün var testi yaptım pozitif sanıyorum.3 gün önce kan testi 0.151 çıktı değer bu kadar hızlı artabilir mi?Lütfen cevap verin Predictor güvenilir test diye biliyorum
Canım çok erken belirginleşmiş bilemedim ama bebeğin seninledir umarım hayırlı olsun

Bakın ağlamaktan helak oldum rabbim nasip etti bana da çok şükür duasını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun
melisaa93 A Afratafrac Niqu ve diğer kızlar
Yaaa canım benim çok çok mutlu oldum o kadar içim rahatladı ki vallahi bende çok korkmuştum rabbim yardım etti dualarımız kabul oldu

Bende düzensizlik var maalesef duphaston içmeden adet göremiyorum o yüzden ilaca başladım

Aynen canım maalesef agzi olan konuşuyor işte.
Sen nasilsin

Oh oh onlar ne bilsinler hep hamileyim diye sevinçli geliyorlar bizim neler çektiğimizi bilmezler ki Çok sevindim canım kötü günler geçti daha kötü günler(!) seni bekliyor hadi bakalım

Çok tatlısın canımm ben de sonraki kontrolde çocuğun cinsiyetini ne hocam diye soracağım hamile değilim ama hamileymişim gibi davranırsam belki olur şaka bir yana böyle pozitif olumlamalar önemli. Hepimiz hamileyim

Bakın ağlamaktan helak oldum rabbim nasip etti bana da çok şükür duasını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun
melisaa93 A Afratafrac Niqu ve diğer kızlar
Yaaa ben sana demedim mi boşa strese girdin bak çok güzel artmış degerin kesemizde orda saglıkla işerlesin inşallah canım çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…