2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hamiş arkadaşlar bi bilgi verir misiniz acaba ? Beta kaç olunca acaba kese görebiliriz. Beklesem mi yoksa gidip kan vercem kan takibi mi yaptırsam bilemedim 6 haftalıkken gidip keseyi mi de görsem diyorum bilemedim kafam karıştı
Canım ben 4+6 da gitmiştim o zaman beta 1500 civarıydı görünmemişti. Doktor da 5000 den önce keseyi görmek zor demişti. Fikir olması için yazdım. Sen nasıl rahat edeceksen öyle yap.

Allah razı olsun Napicami şaşırdım eşim tedavi gördü çok aşırı yüksek değil normal düzeyde sperm sayısı içten içe ona kızıyorum kendimi sucluyorum bilmiyorum kimsem de yok yaşadım yerde çok kötüyüm toparlanamiyorum her ay aynı heycan stresi yaşamak yordu beni ağlamaktan yoruldum Allahım beni çok siniyo Rabbim gücüm kalmadı artik hepinizden Allah razı olsun çok destek oldunuz sağlıkla alın bebeklerinizi rahim filmi bile çektirdim olmadı başka napicam bilmiyorum
Canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki bende aynı durumdayım ve burada aynı durumda olan o kadar insan var ki ,bu yaşadığım şehirde ben doğup büyüdüm ama kimsem yok gidip içimi dökeyim öyle bir dostum yok hep içime atıyorum eşim benim en iyi dostum bile olsa ona bile anlatamıyorum üzülmesin stres olmasın diye ben güçlü durmaya çalıştıkça hastalanmaya başladım her gün dua ediyorum ağlamıyordum ağlamaya başladım hemde en ufak birşeye o kadar yıprandım ki hiçbir şey yapmak istemiyor canım konuşmaya bile mecalim yok ki ben çok enerjik deli dolu bir insanımdır biryere gidince hemen fark ediliyor bir problemim olduğu o yüzden kimseye gitmiyorum bunların hepsi imtihan rabbim bizden ona daha yakın olmamamızı isitiyor bol bol dua edelim, artık dualarımın içinde sende varsın buraya güzel haberler bizde vericez biz Allah'tan bir gül istiyoruz ama onun bizim için hazırladığı gül bahçeleri vardır bunu zamanı gelince görücez sabret , şükret , dua et 💜🙏🏻🙏🏻

Canım gecmıs olsun basın sagolsun.arkadasımdada cok benzer bır olay oldu,tup bebek yaptılar,bebegı koymadan genetıge yolladılar 4 tane embrıyodan 1 tanesı yıne engellı cıktı onu ımha ettıler,saglıklılardan koydular 1 tane suanda hamıle bır sorunda yok.malesef genetık bır sorun oldugu ıcın down sendromu durumunuz varsa bunu arastırabılırsın,emın olarak ıcın eahat ılerlersın bu sekılde.
Çok teşekkür ederim canım. Benim normal yollaydı ve ilk bebekti. Genetik test yapıldı hem bebeğe hem bana hem eşime eşim ve bende temiz çıktı bir taşıyıcılık durumu yok çok şükür ayrı bir genetik doktoruyla süreci yürütüp görüştük normal yolla dene diyor kendi doktorumda genetik doktorumda. Görülen şeyler bunlar diyorlar alışık olduklar için. Çok şükür taşıyıcılık durumu yok. Ben sadece hazırlık ve planlama için gitmek istiyorum doktora ama tabiki yine de endişelerim ve korkularım var olumsuz bir süreç geçirdiğim için. Önceki hamileliğimde folikasit kullanmamıştım mesela. Suan kullanıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum kilo veriyorum. Daha dikkatliyim. Ama ne bileyim işte hem yine aynı şeyler olursa korkusu hemde hamile kalamazsam korkusu taşıyorum. Henüz hiç denemedik 🤷‍♀️

Canım ben 4+6 da gitmiştim o zaman beta 1500 civarıydı görünmemişti. Doktor da 5000 den önce keseyi görmek zor demişti. Fikir olması için yazdım. Sen nasıl rahat edeceksen öyle yap.
Kuzum bilemedim ki en iyisi ben sağlık ocağında pazartesi kan vereyim ona göre bi hesap yapıp gidiyim canım

Canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki bende aynı durumdayım ve burada aynı durumda olan o kadar insan var ki ,bu yaşadığım şehirde ben doğup büyüdüm ama kimsem yok gidip içimi dökeyim öyle bir dostum yok hep içime atıyorum eşim benim en iyi dostum bile olsa ona bile anlatamıyorum üzülmesin stres olmasın diye ben güçlü durmaya çalıştıkça hastalanmaya başladım her gün dua ediyorum ağlamıyordum ağlamaya başladım hemde en ufak birşeye o kadar yıprandım ki hiçbir şey yapmak istemiyor canım konuşmaya bile mecalim yok ki ben çok enerjik deli dolu bir insanımdır biryere gidince hemen fark ediliyor bir problemim olduğu o yüzden kimseye gitmiyorum bunların hepsi imtihan rabbim bizden ona daha yakın olmamamızı isitiyor bol bol dua edelim, artık dualarımın içinde sende varsın buraya güzel haberler bizde vericez biz Allah'tan bir gül istiyoruz ama onun bizim için hazırladığı gül bahçeleri vardır bunu zamanı gelince görücez sabret , şükret , dua et 💜🙏🏻🙏🏻
Allah bin kere razı olsun Gönlünü ferahlatain Rabbim çok güzel anlattın kendimi gördüm İnşallah daha çok dua edicem senin içinde artık Önümüzdeki ay inşallah sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim bize çok sağol iyiki y🤲🏼🤲🏼🤲🏼🌹🌹🌹biz guzel kalpli ve çok şanslı evlatların anne qdayayiyiz inşallah rabbim görüyor 🤲🏼🤲🏼🧑‍🍼

Allah bin kere razı olsun Gönlünü ferahlatain Rabbim çok güzel anlattın kendimi gördüm İnşallah daha çok dua edicem senin içinde artık Önümüzdeki ay inşallah sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim bize çok sağol iyiki y🤲🏼🤲🏼🤲🏼🌹🌹🌹biz guzel kalpli ve çok şanslı evlatların anne qdayayiyiz inşallah rabbim görüyor 🤲🏼🤲🏼🧑‍🍼
Allah razı olsun kardeşim 🤲🏻💜 içini biraz da olsa ferahlatabildiysem ne mutlu bana 😍 o yüzden imtihandayız zaten isyan etmek yok tamam mı hep dua ve şükretmek olsun dilimiz de 😍

Canım geç döllenme olduysa senin 8. Gün felan şimdi. Çıkmayabilir tabi. Geç döllenme ihtimali de var senin ateşe göre.
En iyisi her gün bir test yap, 4. Gün zaten senin ateşte hemen belli eder.
Aynen her gün bir test yapacağım baktım çıkmıyo ateş de düşmüyor en son kan veririm artık napim🤣 bunu da yaşamadım demem😁

İnşAllah öyledir bebeğim bilemiyorum ki ovü testi tam sonuç göstermiyor ☺️İnşAllah gebelik testinde pozitifi göreceğiz 2-3 gün içinde
Arkadaş günler de geçmiyor ki sanki her gün bir fazlalaşıyor😂 iyi ki pazartesiden beri test yapıyorum. Eğer direkt bugün yapıp negatifi direkt bugün görseydim şoka girerdim. Ben bu ateşle kendimi çoktan hamile ilan ederdim🤣 ama cidden o kadar farklı ki tablom aklım almıyor. Birden mi çakılacak acaba merakla bekliyorum.

Balım geç döllendi bence yumurtan lütfen umudunu kaybetme olacak inşalalh
Şuan bana tek umut veren ateşim. Onun dışında adet sivilcem cıktı demiştim ya bugün ikincisi de cıktı. Bakalım kim galip gelecek. Ateş belki de birden çakılacak. İnan bu ayı bütün aylardan çok daha fazla merak ediyorum. Çünkü bu ay bütün aylardan farklı bir tablo ile karşı karşıyayım

Ates yüzümüzü kara çıkartma ınsallah 😂
Kanka cidden çok ilginç ya hiç test yapmasam çoktan kendimi hamile ilan ederdim ben böyle tablo görmedim ki takip yapıyorum aylardır. Bu yüzden şok içindeyim. Sonu negatif ya da pozitif acayip merak ediyorum. Ateş birden mi çakılacak ne olacak diye

X