2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum olabilir. Çünkü ovulasyonla takip eden de oluyor. Aslında ekran görüntüsünü almıştım ama eski telefonumda kalmış
Biliyorum kuzum ben de öyle çok topik görmüştüm. Geçen ay adete birkaç gün kala ben de ovu yapmıştım ikinci çizgi silik bile çıkmamıştı. Bu ay böyle çıkması da enteresan geldi. Bekliyorum ya

Şuan bana tek umut veren ateşim. Onun dışında adet sivilcem cıktı demiştim ya bugün ikincisi de cıktı. Bakalım kim galip gelecek. Ateş belki de birden çakılacak. İnan bu ayı bütün aylardan çok daha fazla merak ediyorum. Çünkü bu ay bütün aylardan farklı bir tablo ile karşı karşıyayım
Kuzum benim yüzümü bir sürü sivilce sardı adetten olmayadabilir sivilcen

Sizce bugün yumurtlama mı? 13.güne bakar mısınız? Döngüm 28 gün, Geçen ay 19. Günde pik görmüştüm ve 5 gün regl gecikmişti yani geç yumurtlamaydı. Bu ay çakşır ve çörek otu kullandım o yüzden erken mi oldu. Çok sevindim bu arada.

Eklentiler

• IMG_20230830_144041.jpg
    IMG_20230830_144041.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20230830_144025.jpg
    IMG_20230830_144025.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 71
Kanka cidden çok ilginç ya hiç test yapmasam çoktan kendimi hamile ilan ederdim ben böyle tablo görmedim ki takip yapıyorum aylardır. Bu yüzden şok içindeyim. Sonu negatif ya da pozitif acayip merak ediyorum. Ateş birden mi çakılacak ne olacak diye
Hastalık zamanı fln boyle olmustur bı senınde ta bende ateşe hep inandığım ıcın acaba dedırtıyor bana ıste
Oğlumda yuksek ateşten 2-3 gun sonra pozitif görmüşüm yumurt 15. Gun dıye dusunuyorum bende cızgı yanlış 😂

Eklentiler

• 79295C0C-837C-49F7-B6F6-0B5A024D337E.png
    79295C0C-837C-49F7-B6F6-0B5A024D337E.png
    136,1 KB · Görüntüleme: 77
Sizce bugün yumurtlama mı? 13.güne bakar mısınız? Döngüm 28 gün, Geçen ay 19. Günde pik görmüştüm ve 5 gün regl gecikmişti yani geç yumurtlamaydı. Bu ay çakşır ve çörek otu kullandım o yüzden erken mi oldu. Çok sevindim bu arada.
Evet pik gibi duruyor bence sen bugünü değerlendir yarında tekrar bak koyulaşabilir silikleşedebilir her ihtimale karşı bu günü değerlendir canım

Pik canım. Bugünden itibaren başlayın değerlendirmeye.

Hastalık zamanı fln boyle olmustur bı senınde ta bende ateşe hep inandığım ıcın acaba dedırtıyor bana ıste
Oğlumda yuksek ateşten 2-3 gun sonra pozitif görmüşüm yumurt 15. Gun dıye dusunuyorum bende cızgı yanlış 😂
Ya işte sende de iki yumurta olmuş görünüyor bu tabloda. Biri 15 te biri 18 de gibi. İkinci de tutmuş olabilir test koyu muydu çok net miydi o zaman bilmiyorum ama. İşte merak ediyorum ya

10. Gün aşkım. Ama geç mi döllenme oldu ki bilmiyorum. Ateş bana umut veriyor beklemeye devam edeceğim
Aaaa hala erken diyebiliriz o zaman sana 😍 herkesin 9-10’da çıkacak diye bir şey yok sonuçta, bekleyelim bakalım inşallah güzel haberini alacağız ♥️

Evet pik mutlaka değerlendirin bugünü.
Ama her adet dönemi mutlaka çıkar kuzum bir iki tane. Tek adet belirtim diyebilirim
Benim de ayni her adet dönemi dudak çene bölgesinde 1 tane çıkar bu ay da çıktı onu görünce anlıyorum ben zaten adet olacağımı. Testim de negatif. Ama senin ateş tablon çok iyi gidiyor olursa seviniriz olmazsa önümüzde ki maçlara bakarız birlikte 🙏🏻☺️

Aşkım biz sanırım seninle bir sonraki aya kalacağız
Şşş kendini sakın dahil etme. Sen hamişsin bak gör 🙏😍 bu ateş hayırlara işaret 😍 ben de şimdi sabah ki testine baktım. Kuruma çizgisi çıkartmış 😍 ilk defa kuruma çizgisi görüyorum ona bile mutlu oldum 🙏🙏 su damlattım hala belirgin amaaann benimki de saçma sapan bir ümit ya 😟 keşke pozitife dönse 🙏 ama senin zaaten pozitif

Evet canım. Ben de bu ay erken yumurtlama gördüm. Çörekotu kürü kullanmıştım ben de ondan oldu galiba.

X