2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Şşş kendini sakın dahil etme. Sen hamişsin bak gör 🙏😍 bu ateş hayırlara işaret 😍 ben de şimdi sabah ki testine baktım. Kuruma çizgisi çıkartmış 😍 ilk defa kuruma çizgisi görüyorum ona bile mutlu oldum 🙏🙏 su damlattım hala belirgin amaaann benimki de saçma sapan bir ümit ya 😟 keşke pozitife dönse 🙏 ama senin zaaten pozitif
Saçma sapan ümit deme. Hepimiz umut arıyoruz umutla yaşıyoruz. Umut olmazsa yaşayamayız. Umudumuz iyi ki var♥️ bekleyelim son ana kadar aşkım inşallah sonu hayırlı olur

Şşş kendini sakın dahil etme. Sen hamişsin bak gör 🙏😍 bu ateş hayırlara işaret 😍 ben de şimdi sabah ki testine baktım. Kuruma çizgisi çıkartmış 😍 ilk defa kuruma çizgisi görüyorum ona bile mutlu oldum 🙏🙏 su damlattım hala belirgin amaaann benimki de saçma sapan bir ümit ya 😟 keşke pozitife dönse 🙏 ama senin zaaten pozitif
Allah büyüktür kuzum 🙏 olacak olacak ❤️😍 merakla bekliyoruz. Senin bat ne zaman kuzum?

Evet pik mutlaka değerlendirin bugünü.

Benim de ayni her adet dönemi dudak çene bölgesinde 1 tane çıkar bu ay da çıktı onu görünce anlıyorum ben zaten adet olacağımı. Testim de negatif. Ama senin ateş tablon çok iyi gidiyor olursa seviniriz olmazsa önümüzde ki maçlara bakarız birlikte 🙏🏻☺️
İnşallah canım merakla bekliyorum inan😇 umarım hayırlı bir sonuç olur 🥲

Ateş takibine başladım pazartesi günü 36.40 çıktı salı günü ölçemedim pili bitti derecenin bugünde 36.10 çıktı sabah mide bulantısı karın ve kasık ağrılarım oluyor adetimin biteli bugün 2.günü sence yumurtlama olabilir mi ? A Afratafrac

Arkadaş günler de geçmiyor ki sanki her gün bir fazlalaşıyor😂 iyi ki pazartesiden beri test yapıyorum. Eğer direkt bugün yapıp negatifi direkt bugün görseydim şoka girerdim. Ben bu ateşle kendimi çoktan hamile ilan ederdim🤣 ama cidden o kadar farklı ki tablom aklım almıyor. Birden mi çakılacak acaba merakla bekliyorum.
Ben çakılamayacağını umut ediyorum senin için bol bol dua ediyorum 🤲🏻 Geçenlerde bir çoğunuzun adını saya saya ismi Azam duası yaptım çok şükür Melek ve Merve hamile şimdi sıra sende 😍 bence vücudun hamile kalmaya çalışıyor bir şeyler oluyor yani. Bakalım bu ay yada diğer ay olacak İnşAllah 🤲🏻🥰

Sizce bugün yumurtlama mı? 13.güne bakar mısınız? Döngüm 28 gün, Geçen ay 19. Günde pik görmüştüm ve 5 gün regl gecikmişti yani geç yumurtlamaydı. Bu ay çakşır ve çörek otu kullandım o yüzden erken mi oldu. Çok sevindim bu arada.
Sanki akşama pik göreceksin gibi geldi bana ☺️ Bence de kullandıklarının etkisi İnşAllah pozitif sonuçlanır 🤲🏻

Ya işte sende de iki yumurta olmuş görünüyor bu tabloda. Biri 15 te biri 18 de gibi. İkinci de tutmuş olabilir test koyu muydu çok net miydi o zaman bilmiyorum ama. İşte merak ediyorum ya
Ben o zaman pozıtıf gormeden 3-4 gün önce başlamıştım teste ılk gordugum gun kıl gıbı var yok arasıydı kan verdım negatıf çıktı dusun 😂 ertesı gun tekrar test yaptım akşamına test verdım yıne38 le öğrendim
Önceki ay klomen kullandım klomen ıkıncı ayda da etkısını gosterıyor dıyor kımısı çoğu kısı hatta cevremde ondan belkıde oyle oldu
Bide benim düşüşün sebebide lekelenmem basladı ondan dıye dusunuyorum

Hanımlar merhaba bende gebelik planlıyorum bu ay ovulasyon testi deniyorum yorumlayabilirmisiniz bende 3 ay önce 6 haftalik bebegimi kaybettim
Ovulasyon testinden bisey anlamadim ilk yaptigim gunle son yaptigim gün aynı gibi duruyir hangisi pik anlamadim 31 günde bir adet oluyorum geçen ay 17.gun piki gördüm bu ay 16.gunmu oldu adetlerim p3k düzenli değil şimdi yumurtladimmi Bilmiyorum yunurtalama akintisida yoktu gormedim lütfen yardımcı olun 💞

Hanımlar merhaba bende gebelik planlıyorum bu ay ovulasyon testi deniyorum yorumlayabilirmisiniz bende 3 ay önce 6 haftalik bebegimi kaybettim
Ovulasyon testinden bisey anlamadim ilk yaptigim gunle son yaptigim gün aynı gibi duruyir hangisi pik anlamadim 31 günde bir adet oluyorum geçen ay 17.gun piki gördüm bu ay 16.gunmu oldu adetlerim p3k düzenli değil şimdi yumurtladimmi Bilmiyorum yunurtalama akintisida yoktu gormedim lütfen yardımcı olun 💞
Fotoğrafı atar mısın? Kaybın için çok üzüldüm İnşAllah tekrar sağlıkla nasip olur 🤲🏻

Eklentiler

• 20230830_152857.jpg
    20230830_152857.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 45
X