2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bak şimdi geçen ay Progestan kullandığım haldeki ateşime bak. Bu ay Progestan kullanmadığım halde ateşime bak. İki tablo arasındaki farka siz de bakın kızlar. Ateşi yükselten progesteron hormonu zaten. Bu ay bu kadar yüksek olması demek kaliteli yumurta olduğunu, progestanın iyi çalıştığımı gösterir. Ve aylardır hatta seneye yakındır ben ateş takibi yapıyorum asla üç kere 37.00 görmedim. Ateş beni hiç yanıltmadı. Sonuna kadar bekleyeceğim. Umudumu kaybetmiyorum üzülmüyorum. Pozitifim harikayım gencim güzelim🤣
A Afratafrac S simurgggg melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro @golden-snitch @Tikabasa @Safransari @The Little Mermaid @Conqueror123 @IADK @Papatyamaviss imagination forever imagination forever
37 bebeklerde dis atesidir ya hani, eger dis cikarmiyorsan hamilesindir bence canim🤣🤣 saka maka yarin olmazsa ertesi gun poztf testini goruruz insallah

Canım bende de 2 kez ölçüm yapılmıştı bir daha da bakılmamıştı.yüksek olan ölçüm 225 civarıydı Özelde mi doktorun? Acaba test ücreti öde diye mi istedi? Geçen birinde öyle olmuştu gereksiz yere sürekli test istemiş
Evet özelde bilemiyorum ki kese de görüldü zaten kanamam da yok hiç olmadı aşılama ile gebe kaldım o yüzden olabilir mi acaba

X