2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy inşallah yarın güzel bir testle gelirim buraya yarın olmasa da diğer gün inşallah bana umut veren dediğim gibi ateşim. Sen de uzun zamandır takip ediyorsun az çok ateş tablolarım hakkında bilgi sahibisin. Ya böyle yüksek gidip birden çakılacak ya da güzel bir sürpriz yapacak

Kızlar yumurtanın üst kısmına çok fena bir ağrı girdi az önce 2 3 dk sürdü bebeğin oraya yerleşme gibi bir imkanı varmı ya

Kızlar yumurtanın üst kısmına çok fena bir ağrı girdi az önce 2 3 dk sürdü bebeğin oraya yerleşme gibi bir imkanı varmı ya
Canım yumurtalıklarımızda bazen oyle agrılar olabılıyororaya yerleşmez yerleşmemeli bebek ama belkı dollendıyse ondan agrıyor olabılır kıı umarım oyledır

Canımsın cümlemizden inşallah her şey hayırlısı ile gönlünce olsun canım benim

Ya Allah razı olsun canım benim ya o kalbinin güzelliğini valla buradan hissediyorum iyi ki varsın. Birlikte görelim pozitifleri inşallah

Yaa çok sevindim bir cinnet her şeyi çözer

Çok şükür böyle devam eder inşallah balım en son kan testm 285i gördü ondan bekleyim öyle gidip kan vereyim diyorum ne yapcam bilemiyorum korku da sardı içimi
Sarmasın sarmasın güzel şeyler dusunelım guzel seyleer olsun mervecıgımbence sıkı sıkı tutunacak annesıne

Sarmasın sarmasın güzel şeyler dusunelım guzel seyleer olsun mervecıgımbence sıkı sıkı tutunacak annesıne
İnşallah canım biliyorum tabi şimdi kan testi sonra kese sonra tarama testi sonra ayrıntı derken bir sürü yol var daha önümüzde sakin olmakta yarar var tabi ama işte annelik de böyle bişey içi pırpır ediyor insanın hamile kızlarım hayırlısı ile doğum yapmak nasip etsin hamiş olmayan kızlarım da biran önce sağlıklı bebiş haberi alsınlar inşallah sabah akşam tek duam bu dualarımdasınız sizden benden eksik etmeyin dualarınızı

Oyyy sağlıkla büyüyor mucizen. Dua ediyorum kuzum sana ve bebeğine. İnşallah sağlıkla vakitlice kavuşacaksın bebeğine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…