2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar doktordan çıktım çok şükür mucize bebeğimiz iyi min şükür☺️🙌🏻Haftaya testler yapılacak şimdi duamız cevablar iyi çıksın🙌🏻🙌🏻10 bin bu arada testin fiyatı..yaşımdan dolayı ikili yapmıcam..Darısı sizlere canlar🙌🏻☺️☺️
Çok şükür canım sevindim iyi olmasına rabbim dahada iyi etsin korusun bebişlerimizi sağ salim dünyaya gelsinler cinsiyet hakkında bişey demedi mi özele mi gidiyorsun

Canım ateş tavan. Her zamanki tablolardan çok farklı tablom var. Ateş basmalarım çok. Çok sıcaklıyorum. İki gündür test negatif ama erken yapmış olabilirim. İkinci yumurta tuttuysa daha 8-9 gün olmuştur diye düşünüyorum. Birkaç güne belli olur
Hadi cnm inşallah guzel haberlerle gel
Bnı mutlaka etıketle
Dua, edıyorum senıniçin 🙏🙏

İşin kötüsü okullar açılıyor ve ben öğretmenim, beklersem rapor almam gerekecek ama rapor almak da istemiyorum 😔 bı de bugünkü ultrason raporunda fetal pop ve fetal kardiyak izlenemedi diyor, yani acaba boş gebelik mi demek oluyor bu, var mı daha önce boş gebelik yaşayan? Aklım başımdan gitti bişey de soramadım doktora doğru düzgün ama sağlıklı gebelik olmasına pek ihtimal veremiyorum artık, Allah'tan ümit kesilmez tabi. Allahım sizlere sağlıkla kucağınıza alabilmeniz nasip etsin inşallah 🤲🤍
Ben yaşadım kuzum 7 haftalıktı bebek görükmemişti kesemde 11mm 7 haftalık olmasına ragmen ama seninki geç döllenme olabilir kuzum

İşin kötüsü okullar açılıyor ve ben öğretmenim, beklersem rapor almam gerekecek ama rapor almak da istemiyorum 😔 bı de bugünkü ultrason raporunda fetal pop ve fetal kardiyak izlenemedi diyor, yani acaba boş gebelik mi demek oluyor bu, var mı daha önce boş gebelik yaşayan? Aklım başımdan gitti bişey de soramadım doktora doğru düzgün ama sağlıklı gebelik olmasına pek ihtimal veremiyorum artık, Allah'tan ümit kesilmez tabi. Allahım sizlere sağlıkla kucağınıza alabilmeniz nasip etsin inşallah 🤲🤍
Amin Allah Amin.Bence sende olan durum benimkinden çok farklı eğer boş gebelikse bir kaç güne belli olucak canım rapor almaya gerek kalmıcak.

Kızlar keseyi cuma günü gördük düm rutin kan testleri icin kan vermiştim beta sonucumda çıkmış 2980 en son 18 ağustosta 356 olarak görmüştüm şu an 5 bin 6 bin olması gerekirken 2980 de kalmış doktor tekrar beta istedi başına böyle bir sey gelen var mi

Aşkolar şimdi testin beklemiş haline baktım dün de beklemiş haline bakmıştım çok inceden sizi var fotoda çıkmıyor bile demiştim ama bugünkü beklemiş çizgi dünkünden daha net gözlerimi ayırmadan görebiliyorum. Üstteki dünkü, alttaki bugünkü. Testte sarılık ışıktan kaynaklı sanırım aslında sarılık yok ya anlamadım. Freely kullananlar sizde böyle olmuş muydu sonradan pozitife dönenler A Afratafrac melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 @golden-snitch @edahandro @tweeetyyy @Papatyamaviss @The Little Mermaid @Conqueror123 Safransari Safransari @IADK @hamileyimmmm

Bak şimdi geçen ay Progestan kullandığım haldeki ateşime bak. Bu ay Progestan kullanmadığım halde ateşime bak. İki tablo arasındaki farka siz de bakın kızlar. Ateşi yükselten progesteron hormonu zaten. Bu ay bu kadar yüksek olması demek kaliteli yumurta olduğunu, progestanın iyi çalıştığımı gösterir. Ve aylardır hatta seneye yakındır ben ateş takibi yapıyorum asla üç kere 37.00 görmedim. Ateş beni hiç yanıltmadı. Sonuna kadar bekleyeceğim. Umudumu kaybetmiyorum üzülmüyorum. Pozitifim harikayım gencim güzelim🤣
A Afratafrac @simurgggg melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 @edahandro @golden-snitch Tikabasa Tikabasa Safransari Safransari @The Little Mermaid @Conqueror123 @IADK @Papatyamaviss @imagination forever
Canım ben testlerde göremedim ama burda gören çoğu kişinin ben zaten göremiyorum sanırım benim telefonum ekran kalitesinden, eski bir telefon.

Senin ateş gerçekten çok uyumlilu her zaman, düştüğü gün reglin geliyor mesela, benim regl olduğum gün hiç düşmedi hep 2-3 sonra düşüyor. Ondan bu ateş tankına coo güveniyorum yarınki testini asıl heyecanla bekliyorum 🥳

Ama kalp atışını vajinal de duyamadi, geç döllenme olsa 5+3 olur yine duyulurdu büyük ihtimalle 😔 İhtimal çok düşük de olsa keşke dememek için 3 gün daha beklemeye karar verdim, Cuma da duyulmazsa kürtaj olacağım 😔
Benim 6+1 duyulmamisti birde normalde 6+1 den daha buyuktu ultrason da o şekilde c8kmisti 5 gun sonra duyuldu suan iki buçuk yasinda bence hemen olma yinede biraz beklemeni onerrm

Kızlar keseyi cuma günü gördük düm rutin kan testleri icin kan vermiştim beta sonucumda çıkmış 2980 en son 18 ağustosta 356 olarak görmüştüm şu an 5 bin 6 bin olması gerekirken 2980 de kalmış doktor tekrar beta istedi başına böyle bir sey gelen var mi
Canım hesaplama yaptım 2 güne bir 1,5 katı artması yeterli sayılıyor. Ve seninkide tam olması gereken civarda görünüyor aslında, inşallah sorun yoktur sağlıklı bir şekilde ilerler🙏🏻

Canım hesaplama yaptım 2 güne bir 1,5 katı artması yeterli sayılıyor. Ve seninkide tam olması gereken civarda görünüyor aslında, inşallah sorun yoktur sağlıklı bir şekilde ilerler🙏🏻
Ya inşallah Allah razı olsun senden tam keseyi gördüm rahatım dedim yine uykular haram oldu benim için dua eder misin 😞

X