2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Senin adına çok sevindim sonu çok güzel olmuş ama benim tek ultrasonla bakılmadi,Dr kendi baktı göremeyince büyük ultrasona yolladı orda da gorulemedi, kürtaj için 3 gün beklemeye karar vermemin sebebi belki geç döllenme olmuştur ondan gorulememistir diye düşündüm, yani çok düşük ihtimal de olsa göz ardı etmek istemedim ama beraberinde kesenin de aşağıda ve düzensiz olduğunu da söyledi 😔
Henüz senin de çok erken başka bir hastaneye başka bir doktora gitmeni tavsiye ederim hele de kürtaj kararı için bu kadar aceleye ne gerek var ki.. 🙏🏻

Ama çok haklısın üzülmekte sana üzülme demicem asla ama bak hayat mucizeler el dolu bi mucize gerçekleşecek belkide öyle düşün bu sefer de yemek yemedın için kendini kötü hissetmemzmisin öyle bir şey yaşadında balım çok değil 1 dilim ye o bile yeter
Desteğiniz için çok teşekkür ederim, illa hamileliğim devam etsin demiyorum, Allahım hayırlı olanı kolaylaştırsin inşallah, kendimi zorlayip su içtim her ihtimale karşı, azıcık da olsa biseyler yemeye çalışacağım, dualarım sizlerle, Allahım kimseye aratmasın, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🤍

Desteğiniz için çok teşekkür ederim, illa hamileliğim devam etsin demiyorum, Allahım hayırlı olanı kolaylaştırsin inşallah, kendimi zorlayip su içtim her ihtimale karşı, azıcık da olsa biseyler yemeye çalışacağım, dualarım sizlerle, Allahım kimseye aratmasın, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🤍
Rabbim yardımcın olsun kuzum dualarım seninle 🙏🙏🙏❤️❤️

Henüz senin de çok erken başka bir hastaneye başka bir doktora gitmeni tavsiye ederim hele de kürtaj kararı için bu kadar aceleye ne gerek var ki.. 🙏🏻
Bugün çok kararsız kaldık kurtaj yaptırsak mi beklesek mi diye, hiç olumlu konuşmadı doktorlar ama her şeyin hayırlısı. Çok teşekkür ederim destekleriniz icin hepinize 🤍

Evet devlet hastanesine gittim ama büyük ultrasona da yolladı, orda da sonuç aynı malesef

İnşallah ama ümidim çok az, hayırlısı inşallah, bir de şunu soyleyim hamile kalamayinca üzülmeyin, böylesi kayıplar cok daha zor oluyor, gerçi sen çok daha iyi biliyorsun bunu, Allah sağlıkla kucağımıza alabileceksek hamilelik nasip etsin

Öğretmenim ve okullar açılıyor rapor almak da istemiyorum 😔
En önemlisi bu zaten canım sağlıkla kucağımıza alabileceğimiz gebelikler yaşamak🤲🏻 İnşAllah seninki de öyle olacak

Bugün çok kararsız kaldık kurtaj yaptırsak mi beklesek mi diye, hiç olumlu konuşmadı doktorlar ama her şeyin hayırlısı. Çok teşekkür ederim destekleriniz icin hepinize 🤍
Canım kürtaja acele etme ben ilk gebelikte 1 hafta bekledim belki kalbi hızlanır diye..tabi olmadı ama en azından ben bekledim içim rahat oldu..sende öyle et kuzum Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin sana🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Kızlar fnd_50 fnd_50 test yapacakti
Merve dıye arkadas ta test yapacaktı
Ayy herseyi kaçırıyorum yaa 😄szıde merak edıyorum
Bi bakıyorum 100 sayfa konuşmussunuz🤭
Canım ateş tavan. Her zamanki tablolardan çok farklı tablom var. Ateş basmalarım çok. Çok sıcaklıyorum. İki gündür test negatif ama erken yapmış olabilirim. İkinci yumurta tuttuysa daha 8-9 gün olmuştur diye düşünüyorum. Birkaç güne belli olur

melegim can melegim can kuzum değer çok güzel sağlıkla artsın inşallahh🙏🏻🧿 fnd_50 fnd_50 o ateş tablosuna teste gerek olduğunu düşünmüyorum kuzum bence bebişin seninle inşallah bir kaç güne çok net bir çizgiyle görürüz🙏🏻😍 edahandro edahandro tatlışım sen test yaptın mı ne durumdasın göremedim🤔 inşallah senden de güzel haberi alıcaz🙏🏻😍 melisaa93 melisaa93 sana kocaman sarılıyorum moralini bozma demicem biliyorum o hayal kırıklığı çok zor ama bir gün tüm bu olumsuzlukları unutucaz o zamana kadar biraz daha sabır kuzucum🙏🏻😍😍
Ben de son ana kadar beklicem umudumu kaybetmicem kuzum🤲🏻😍

Aşkım umudumu kaybetmicem birkaç gün daha zamanım var diye düşünüyorum. İnşallah sonu güzel olur 🤲🏻😍❤️
Bak şimdi geçen ay Progestan kullandığım haldeki ateşime bak. Bu ay Progestan kullanmadığım halde ateşime bak. İki tablo arasındaki farka siz de bakın kızlar. Ateşi yükselten progesteron hormonu zaten. Bu ay bu kadar yüksek olması demek kaliteli yumurta olduğunu, progestanın iyi çalıştığımı gösterir. Ve aylardır hatta seneye yakındır ben ateş takibi yapıyorum asla üç kere 37.00 görmedim. Ateş beni hiç yanıltmadı. Sonuna kadar bekleyeceğim. Umudumu kaybetmiyorum üzülmüyorum. Pozitifim harikayım gencim güzelim🤣
A Afratafrac S simurgggg melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro golden-snitch golden-snitch Tikabasa Tikabasa Safransari Safransari The Little Mermaid The Little Mermaid C Conqueror123 IADK IADK Papatyamaviss Papatyamaviss imagination forever imagination forever

Eklentiler

• IMG_7599.jpeg
    IMG_7599.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_8187.jpeg
    IMG_8187.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar şimdi çörek otu macunu pik olana kadar tuketcem günlük mu yapayım yoksa kavonaza yapıp tukediyim mi aç karnına alayım sabah akşam yiyebilirmiyim çakşır suyunudami hergun içmem gerek yoksa bir dolu bir boş mu içeyim odamı sabah akşam içilecek bana tam bir düzen lazım 😁😁😁 siz nasıl yaptınız

X