2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

melisaa93 melisaa93 kuzum benim üzülmek yok bunu kendinde biliyorsun biz ne yaparsak yapak olmayınca olmuyor her şey yukarda olan Allahın elinde onunda bir bildiği var demek..en önemlisi sen elinden gelenini yapıyorsun gerisini Allah'a bırak eminim o öyle bir zamanda sana bebişi vericekki sen kendin bile şaşıracaksın🙌🏻🙌🏻☺️
İnşAllah bebeğim 🤲🏻 İster istemez üzüldüm bu ay çok umutlandım bir çok belirti vardı, piki çok koyu görmüştüm. Olacak bu sefer dedim hep pozitif oldum.o kadar çok dua ettim ki. Demek ki daha vakti değilmiş.

İnşAllah bebeğim 🤲🏻 İster istemez üzüldüm bu ay çok umutlandım bir çok belirti vardı, piki çok koyu görmüştüm. Olacak bu sefer dedim hep pozitif oldum.o kadar çok dua ettim ki. Demek ki daha vakti değilmiş.
Belki de sınandın bu ay. Bu kadar belirti ve olumlu şeye rağmen negatif sonuç görünce ne yapacak kulum diye düşündü belki de. Her gün çeşitli şeylerle sınanıyoruz. Yürekten diliyorum bu senin son ayın olsun ve Eylül ayında hamilelik haberini alalım birtanem. 💕

Belki de sınandın bu ay. Bu kadar belirti ve olumlu şeye rağmen negatif sonuç görünce ne yapacak kulum diye düşündü belki de. Her gün çeşitli şeylerle sınanıyoruz. Yürekten diliyorum bu senin son ayın olsun ve Eylül ayında hamilelik haberini alalım birtanem. 💕
İnşAllah bebeğim 🤲🏻 Gerçekten bir sınav oldu benim için. Ne diyelim hayırlısı ☺️

Bugün test yaptın mı kuzum
Yok canım bugün testim bitmişti eşim akşam aldı geldi akşam yaptım öğlen 1 de yaptığım bide akşam 10 da yaptığım test koyulaşma oldu bugün çıkar alırım takip etmek için test canım

Eklentiler

• IMG_3905.jpeg
    IMG_3905.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_3931.jpeg
    IMG_3931.jpeg
    160,3 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_3929.jpeg
    IMG_3929.jpeg
    149 KB · Görüntüleme: 89

Eklentiler

• IMG_8196.jpeg
    IMG_8196.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_8195.jpeg
    IMG_8195.jpeg
    147,5 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_8193.jpeg
    IMG_8193.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_8192.jpeg
    IMG_8192.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 88
Kızlar bu arada ben dün gece acile gittim. Lekelenme bu sefer kırmızıydı. Korktum. Kırmızı olursa gel demişlerdi. Çok şükür kanama alanı vs çıkmadı çok şükür bebek de iyiymiş kalp atışına da baktı gösterdi bebeği de bak iyi diye zıplıyordu hopluyordu. Ama şu canımı sıktı 8 küsür ölçtü. Normalde sata göre 10 küsürken geç döllenme diye 9+4 üm ben. Böyle olunca canım sıkıldı tabi. Bugün şimdi tahliller için gideceğim doktora bir daha soracağım. Size de bilgi vermek istedim 🌺

X