2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

ben daha bi sıkıntı yaşamadım ama oda benden kaynaklanıyor cunku yüzlerine vurmuyorum hiçbişey yapmadılar herseyimizi kendimiz yaptık eşimle cocuk olursa görecem bakalım neler yaparlar inan cokta umrumda degil takmıyorum niye psikolojımı bozayım herşeyimi kendim alırım yınede laf ettirmem yapıncada bunu bunu biz yaptık söyleyip derler oda hoş degil

azıcık aşım kaygısız başım boşverrr :) psikolojini bozmaya değmez

Aynen öyle sonradan laf edecekler hiç yapmasın daha iyi Ben bizimkiler yapıpta bu onlar yapmayınca sinirleniyorum. Benim ailem her şeyi yapıyor diye hiç oralı olmuyorlar

hayırlısı olsun canım bu sefer umarım güzel sonuclar alırsın gelişmelerden haberdaer et bizide

Canım ona göre muamele görürler. Ben bunu önceden çok takardım ama şimdi umrumda değiller. Görümcem mesela bana hediye alırsa beni kendi davet ederse bende aynısını yaparım ama yapmazsa umrumda olmaz. Kahveye çağırmam plan yapmam merhaba merhabadır. Tam tersi bi kuzeni var biz birlikte yolculuk yaptığımızda kek börek yapmış kız düşünüp görümcem olsa bize aldırır. Bende o kıza birşeyler aldığımda alırım ama görümcem umrumda olmaz. Bana gelirken eli dolu gelirse kocam almasada alırıım ama gelmezse boş giderim :)

doğru diyorsun aynen öyle yapmak lazım

Merhaba bugün adete 7 gün var testi yaptım pozitif sanıyorum.3 gün önce kan testi 0.151 çıktı değer bu kadar hızlı artabilir mi?Lütfen cevap verin Predictor güvenilir test diye biliyorum

Eklentiler

• IMG_1084.png
    116,9 KB · Görüntüleme: 75
Kesinlikle öyle değer verene değer vermek lazım sadece

Merhaba bugün adete 7 gün var testi yaptım pozitif sanıyorum.3 gün önce kan testi 0.151 çıktı değer bu kadar hızlı artabilir mi?Lütfen cevap verin Predictor güvenilir test diye biliyorum
7 gün kalaya göre çok bariz çıkmış yumurtlama olalı kaç gün oldu? Predictor güvenilirliği çok yüksek bir test İnşAllah doğrudur Bence tekrar kan ver İnşAllah pozitif çıkar

Valla silik değil baya bariz çıkmış. VAr gibi kuzum betayı yeni salmış olabilir.

7 gün kalaya göre çok bariz çıkmış yumurtlama olalı kaç gün oldu? Predictor güvenilirliği çok yüksek bir test İnşAllah doğrudur Bence tekrar kan ver İnşAllah pozitif çıkar
İnşallah çok teşekkür ederim 25 Haziran-1 temmuz arası ovulasyondu tam tarihi bilmiyorum 1-2 hafta arası işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…