2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Geriden gelitorum sorry kızlar. Kız çeyrek ne ben yeğenime çeyrek taktım

Ben baş ağrısıyla uyandım böyle uyandığımda genelde adetim de başlar. Günüm geçmeden test yapmama kararı aldım, uygulayabilir miyim emin değilim

Kuzum dediğin gibi olabilir idrarda baya beklettim şimdi test sapsarı olmuş baktım da daha da garip duruyor bugün alabilirsem alıcam bebeğim kaset test alsam mı sence?
Diğerlerine boşa para vermeye gerek yok, kaset test iş görüyor.

Teşekkürler. Benim bazen 25 günde bazen 35-40 günde . oldukça dengesiz zaten

Öyle ama canım ben taktım annem doğum parası götürdü 3 çeyrek parası nerdeyse. Babamda giderken dolar taktı çocuğa. Yeni doğan takımına kadar aldık. Kendileri bilir boşver.
bizde ilk yegenime kız diye annemler altın künye yaptırmıştı koluna bende kıyafet falan büssürü bişeyler almıştım diğer abiminkininde yine ilk çocuguna aynı şekilde onunki erkek diye onada altın yıne kıyafetler herşeyini almıştık bize kimse yapmaz sanmıyorum

Öyle ama canım ben taktım annem doğum parası götürdü 3 çeyrek parası nerdeyse. Babamda giderken dolar taktı çocuğa. Yeni doğan takımına kadar aldık. Kendileri bilir boşver.
Öyle canım gerçekten benim ailemin yaptıklarının binde birini yapmadılar. Ama hepsinin yeri gelecek nasılsa. O günü bekliyorum

İnsan en yakınlarını ihtiyacı olacak günlerde tanıyor görüyor Bende son bir yılda çevremdekileri çok iyi tanıdım. Normalde aman kimseyi kırmayım kimse üzülmesin herkesle iyi anlaşayım diye düşünüyordum ama boşunaymış. Şu an çok rahat hayır diyebiliyorum bu özgürlük mükemmel bir hismiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…