2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

7 gün kalaya göre çok bariz çıkmış yumurtlama olalı kaç gün oldu? Predictor güvenilirliği çok yüksek bir test İnşAllah doğrudur Bence tekrar kan ver İnşAllah pozitif çıkar
Bugün vereyim mi bekleyeyim mi?Beklemek zulüm ama sonuç çıkmayacaksa çok yoruyor psikolojik olarak test yaptırmak

Merhaba bugün adete 7 gün var testi yaptım pozitif sanıyorum.3 gün önce kan testi 0.151 çıktı değer bu kadar hızlı artabilir mi?Lütfen cevap verin Predictor güvenilir test diye biliyorum
Hemen çift çizgi gördüyseniz hamilesinizdir 3 gün içinde yükselmiştir bu test hassas tekrar kan verin hayırlı olsun

Cnm 2 günde 1 test yaptım
Koyulaşma var
Beklıyorum..
Kana ne zmn gıderım bılmıyorum
Belki 2 test daha alıp koyulaşmaya bakarım, sonra gıderım kana
Koyulaşma az gibi görünsede üzülme ben en son kana gittiğim gün yaptım çok koyu değildi hala değerim 388 di hayırlı haberlerini bekliyorum

Evet geldikten sonra da insan bitsin de yeniden başlayayım istiyor neyse gelecek ay hamile kalırsın da inşallah bu stresi yaşamazsın inşallah
Korunmasız sevişcez hop hamile kalcam kafasından çıktığım için hamile kalma oranım dolar gibi aniden yükselecek

Mesajı da salalım;

Hepimiz hamileyiz, tatlı bebişler bize doğru gelin çok güzel anneler sizi bekliyor

Kızlar perşembe pik görenler vardı, ne durumdasınız belirti kovalamıyorum ama benim göğüs yanlarım agrımaya basladı hadi insallah

Kızlar perşembe pik görenler vardı, ne durumdasınız belirti kovalamıyorum ama benim göğüs yanlarım agrımaya basladı hadi insallah
Benim onlardan biri Perşembe gece başladı Cuma Öğlene çatlamıştı. Valla benim yumurtladığım günden beri ağrıyor. Ancak şu an için zaten belirti olması imkansız yerleşmeden. Yumurtanın döllenip tüpten rahme gelmesi 6 gün sürüyor zaten. Rahme gelecek de yerleşecek. Ancak öyle bir şeyler hissetmeye başlarız, sanırım. 7. günde filan yavaş yavaş.

Afra beni de ekler misin listeye. Sat 10 Temmuz Bat ise... 15 Ağustos diyelim garanti olsun

canım ama burda bi kac arkadaş sadece 1 gün korunmuş şuan gayet sağlıklı hamilelikleri devam ediyor sana kac gün korun demişlerdi
Yapıldıgı ay korunun demıstı. Allah kime neyi nasip etmiş bilemeyiz benim nasibime o düştü bende yaşadığımı anlattım karar tabi ki sizin inşallah en yakın zamanda beklediğiniz haberi alırsınız ve tabi ki isteyen herkese nasip olsun sağlıkla kucağına almak

Bende o yüzden değerlendirmeyi düşünüyorum doktor ilişki olmasın bu ay dedi ama banada fırsat gibi geliyor,tesekkür ederim cevap için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…