2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben dayanamadım test yaptım çünkü sağ tarafım da hareketlilik var ama yumurta çatladıktan sonra 6. Günüm innovita gölge çıkartıyor önceden çıktı elimde testi olduğu için denemek istedim Eki Görüntüle 3292345
Vayyy gölge var 😍🧿 Ama test oturmamış galiba. Kaçıncı dk bu? Bikaç dk daha bekle bakalım az tuttuysan

Bir şey sormak istiyorum yeni üye oldum nereye tam soracağımi bilmiyorum kb yin 38 haftalık hamileyim enfeksiyonum varmış yoğun bir şekilde alttan muayene oldum eve geldikten bir gün sonra kahve rengi lekelenme gördüm çamaşırmda sonra yoğun bir sülük kdr kahve rengi akintı vc ye düştü acaba bu ne olabilir nişan mi yada enfeksiyon mu 2 gün oldu hala bir sancım yok akıntım tekrar eski haline döndü
Altan muayene olunca lekelenmen olması normal, devam etmediyse bebişin harekleri düzenliyse sıkıntı yoktur canım🤲

Eklentiler

• IMG_3694.jpeg
    IMG_3694.jpeg
    123,8 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_3705.jpeg
    IMG_3705.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 46
Senin bugün de çok önemli bence ☺️Ovü yapıyor musun?
Yok kusum her ay ovu gebelik testlerine nerdeyse 300 lira bayılınca bu ay ates ölcer aldım onla kendimi tatmin ediyorum bi de dün itibariyle 5 gün sürecek iliski takvimime basladım o yüzden denk gelir diye düsünüyorum seffaf akıntılar basladı yumurta akı gibi 😄

Yok kusum her ay ovu gebelik testlerine nerdeyse 300 lira bayılınca bu ay ates ölcer aldım onla kendimi tatmin ediyorum bi de dün itibariyle 5 gün sürecek iliski takvimime basladım o yüzden denk gelir diye düsünüyorum seffaf akıntılar basladı yumurta akı gibi 😄
Çok iyi o zaman😍 ateşte sanki dün gece çatlamıl gibi geldi bana☺️ Bakalım sonraki 3 gün ateşin yükselirse doğrudur

Bugün izinli evde farklı bir süpriz yapmayı düşünmüyorum zaten bekyoruz her ay bugün sordu adetin ne zaman diye daha bir hafta var dedim. Yine karşımda otururken instgram yakın arkadaşlara sadece eşimi ekleyip testimi müzik eşliginde paylaşmayı düşünüyorum. Hem orda bize hep anı kalır 😍😍😍😍😍
Yaaaa tepkisini bize anlat mutlaka çok merak ediyorum çok heyecanlı Allahım😍😍😍

Bugün izinli evde farklı bir süpriz yapmayı düşünmüyorum zaten bekyoruz her ay bugün sordu adetin ne zaman diye daha bir hafta var dedim. Yine karşımda otururken instgram yakın arkadaşlara sadece eşimi ekleyip testimi müzik eşliginde paylaşmayı düşünüyorum. Hem orda bize hep anı kalır 😍😍😍😍😍
Yaa ben bu mesajı yeni gördüm 😍 çok çok güzel olur 😍

X